pakize suda ile lezzete yolculuk kana1....

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve AzRASILAM tarafından 7 Şubat 2009 başlatılmıştır.

7 Şubat 2009
    Konu Sahibi : AzRASILAM
  1. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.271
    Ödül Puanları:
    238
    Lezzete Yolculuk
    9 Şubat 2009, Pazartesi 15:00'te
    Lezzete Yolculuk kanal 1 ekranlarında başlıyor... Pakize Suda ile sofralar şenlenecek. Türkiye’nin birbirinden güzel köylerinde birbirinden güzel lezzetler Pakize Suda ile kanal 1 ekranlarında... Hafta içi her gün kanal 1 ekranlarında sizleri lezzete yolculuğa davet ediyoruz. Türkiye’nin incileri güzide köylerimizden çıkan geleneksel tadlar sofralarınıza zenginlik katacak. Hafta içi her gün farklı evlere konuk olacak olan Pakize Suda sıcak sohbeti ve konuk olduğu sofralardan bizlere taşıdığı tadlarla ekranlarınıza gelecek. Kanal 1 ekranlarında başlayacak olan bu keyifli programı kaçırmayın...

2. 7 Şubat 2009
  3. AzRASILAM

Beğenildi:
    4.271
    Ödül Puanları:
    238
    şımdı tanıtımlarını gördüm
    bnce çok güzl bi seçim yöre yöre gezip oraların yemek kültürünü tanıtmak....

4. 7 Şubat 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ben pakize sudayı sevmiyorum....kadın programın sunucu değil de konuğu gibi...ayrıca programın aynısı her yerde var..artık bu da sıktı...

6. 17 Mart 2009
  7. eylulvebaris

eylulvebaris üç melek annesi ... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    niye başlamadı bu program yoksa başladıda benimmi haberim olmadı arkadaşlar

8. 17 Mart 2009
  9. AzRASILAM

Beğenildi:
    4.271
    Ödül Puanları:
    238
    sanırsam mkaldırıldı:KK43:((

10. 30 Nisan 2009
  11. nar

nar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    arkidişler programı seyrediyorum özellikle bu mevsimde yemekten çok gittiği yerleri tanımak görmek resmen içimi açıyor. jenerik müziğinin ismini bilen varmı ?alkisalkisalkis

12. 30 Nisan 2009
  13. nar

nar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada bu gün altına bi şey giymeyi unutmuştu kaydirigubbakcemile3çılgın kadın yaaa

14. 11 Mayıs 2009
  15. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hıc sevmıyorum.yaslı baslı adamların yanında ıc camasırı gozukecek sekılde oturuyor.koylere gıdıyor kısacık gıyınıyo.bızım tunık dıye gıydıklerımızı o elbıse dıye gıyıyo dusunun artık.elınde bır tane mıkrofon.karsıdakı yemegı yapan kısının mıkrofonu yok.anlattıgı duyulmuyo.gozlerı donmus bır sekılde yemeklerı ıncelerken karsıdakıne mıkrofon tutmayı unutuyor cunkı.sonra mıkrofonu masaya koyup yapılan herseye kasıgı catalıyla dalıyor.soyle mınık mınık parcalar halınde alıp tabagına koyup tadına bakmıyor.ıgrenc yanı.onu ısırıyor bırakıyor oburunu alıyor ısırıyor bırakıyor.cok guzel bır program sırf o kadın yuzunden seyretmıyorum.bırısı uyarsın o kadını yaaaaaa.hele gecen kısacık etek yere oturmus yanında yaslı bır amca.bacak boyuna havada yuh yanı dedımmmm.