palette 10 dk

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve stuff.edc tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : stuff.edc
  1. stuff.edc

stuff.edc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Palette 10dk diye bir saç boyası gördüm geçenlerde kullanan varmı ve gercekten 10 dk da renk tutuyormu?

Uploaded with ImageShack.us

2. 25 Ağustos 2010
  3. filanca

filanca - Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    konu açıcaktım ama bu konuyu görünce buraya yazmaya karar verdim. bu boya çok kötü! saçımı 3 ay önce siyaha boyamıştım, 3 ayda bu boya akmıştı çünkü zemin sarıydı ve aka aka doğal bi koyu kahve olmuştu. dipten de kendi rengim çıkmıştı. kendi rengim küllü koyu kumral olduğundan küllü kahverengini aldım bu boyanın. saçımı simsiyah yaptı ve renkte iğrenç bi kızıl yansıma oldu. 2 hafta bekledim ve şimdi lorealin koyu saçlara özel açıcılarıyla açıyorum rengi yavaş yavaş. bir daha palette almam. kimseye de bu boya serisini tavsiye etmem.

10 dakika sürmesine aldanmayın, bu kadarcık sürede tutsun diye içine kuvvetli boyar maddeler mi koymuşlar anlayabilmiş diilim. kokusu da ayrı kötü.

4. 27 Ağustos 2010
  5. osge01

osge01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    renk seçimin yanlış olabılır bence. bu boyanın kötu olduğunu göstermez

6. 27 Ağustos 2010
  7. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    zaten normal boyalarda kahverengi her zaman ilk siyah gibi çıkar diğer arkadaşın dediği gibi bu boyanın kötü olduğunu göstermez renk seçimin yanlışmış

8. 28 Ağustos 2010
  9. epitres

epitres Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu kadar tesadüf olur bende onun 510 küllü kahvesine boyamayı dusunuyodum sacımı iyice bi araştırıyım en iyisi

10. 28 Ağustos 2010
  11. lolalucy

lolalucy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    459
    Ödül Puanları:
    188
    palettenin boyaları zaten genel olarak hangi çeşidi olursa olsun normalden koyu çıkıyor. örneğin lorealin 5 numarası palettenin 5 numarasından daha açık bir renk oluyor. herhalde çabuk akma olmasın diye böyle yapmışlar ama insan hayal kırıklığına uğruyor. bir ara çikolata kahvesini istemiştim ama iyi ki boyamamışım. simsiyah bir renkmiş... iyi sonuçlar elde etmek için koyu renkli saçı olan birinin 5den daha küçük rakamlarda boyamaması gerek. hatta 5 bile koyu. 5.60 sıcak çikolatasına boyamıştım ilk boyadığımda simsiyah olmuştu. ama 5den sonraki renkleri çok başarılı. bronz kahve mesela. 6.68

12. 6 Eylül 2010
  13. suri23

suri23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    valla bende şimdi boyadım renk iyi gibi koyu çikolata kahve.yıkandıkça belli olacak ama kokusu öldürdü beni nefes alamadım birdaha boyamam herhaldeee