Palette Işıltı Kahve Serisi

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve FikirAdasi tarafından 30 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : FikirAdasi
  1. FikirAdasi

FikirAdasi Fikir Adası Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Palettenin yeni bir serisi var. Işıltılı kahveler... 3 ayrı tonu var ve altın parlaklıgı veriyor saça...

Niyetim mavi siyah ama bunu denemeden de yapamıcam. Harika bir şeye benziyor çünkü... =)

Kullananınız, bileniniz var mı? =)
  2. 1 Haziran 2008
  3. FikirAdasi

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hiç mi cvp yok? :KK43:
  4. 1 Haziran 2008
  5. darkblue

darkblue Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selam paletteyı denemedım bende kahve tonları kullanıyorum ama voilanın çikolata kahve ve kakao rengı nasıl oldu yaptınmı ısıltılı kahvelerı ve hangı tonunu yaptın merak ettım ?
  6. 1 Haziran 2008
  7. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnmvoila nın çikolata kahvesi nasıl oluyor koyu mu voila saçını yıpratıyor mu diğer boyaalr gibi mi?şimdiden sağol:)
  8. 2 Haziran 2008
  9. FikirAdasi

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Daha yapmadım 10 gün sonra yapıcam büyük ihtimal... Önce fikir almak istemiştim.
  10. 7 Haziran 2008
  11. EU3

EU3 Guest

ben palettein çikolata kahvesini almıştım ışıltılı serisinden ama normal çikolata kahveyle karıştırınca pek bişiy farketmedi.
  12. 7 Haziran 2008
  13. darkblue

darkblue Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Voilanın veya kolestonun veya da loreal ın boyaları kesınlıkle sacı yıpratmıyor bekleme sürelerini aşsan bile ben cok memnunun eskıden excelence kullanıyordum ama onda güzel kahveler yok voilanın çikolata kahvesı ve kakao rengı harika kakao bıraz daha acık ve kızılımsı her ikisi çok iyi beyaz kapatıyor ve bır kac sefer boyadıktan sonra renk oturuyor kuaforum bıle cok guzel yapmıssın dıyor...
  14. 10 Haziran 2008
  15. FikirAdasi

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yok mu ışıltılı seriyi kullanan? :KK43:

Pazartesi boyanmış olcak saçlarım o renge...
  16. 11 Haziran 2008
  17. ayşül

ayşül Guest

canım bıseyı merak ettım sen neden memnun kalmadın yanı ben saclarım acık orta kumral tonlarında olsun ıstıyorum palette ııltılı kahvelerın 3 rengı var zaten ben en acık olanına boyamayı dusunuyorum sence orta rengımı alıp boyasam yanı koyu ıstemıyorum ama sen cok acık cıkıyo demıssın ssımdı kafam karıstı:uhm:
  18. 12 Haziran 2008
  19. EU3

EU3 Guest

bende kutudaki renk çok açık duruo die ışıltılı seriden çikolata kahvesiyle normal serisindeki düz çikolata kahvesini karıştırmıştım doğru yapmışım demek ki gerçekten açık oluomuşşakkıdı