palette radiance tutkulu ve ya gizemli kızıl

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve nemida tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

8 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nemida
  1. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Palette radiance serisinin tutkulu kızıl ve ya gizemli kızılı ile saçlarını boyayan var mı? Gizemli kızıl kutudakinden daha mı koyu oluyor ve tutkulu kızıl çok mu turuncu lütfen bir yardım...

şu an tutkulu kızılı satın aldım ama derseniz ki turuncu oluyor o zaman gidip değiştirceğim gizemli kızıl çok koyuysa onu da istemem orta ton turuncu olmayan bir kızıl renk istiyorum...

sonbahar kızılına baktım katalogdan o da koyu göründü gözüme..kutudaki renk süper görünüyor oysa ama biliyorum ki o renk asla çıkmaz
    bir de palette nin nar kızılı var kutudaki kızıl bayağı bir açık ama o nasıl durur acaba koyu saçta.

Bu arada bundan 2 hafta önce falan loreal casting nar çiçeğine boyadım saçlarım koyu kestanedir ve şimdi sabunla onu akıtıyorum çok çok koyu yaptı saçlarımı kutudaki renklerle asla alakası yok.

2. 22 Ocak 2010
  3. keLebeksu

keLebeksu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gizemli kızıl gerçekten çok hoş görünüyor ben boyamak istiyorum ama tutar mı diye tereddütlerim var saçlarım siyah :S

4. 22 Mart 2010
  5. mavicem

mavicem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim bu gizemli kızılla ikinci boyayışım. denemek isteyen arkadaşlara öneririm evet kutudaki renkten birazda daha koyu oluyor ama yıkadıkça daha güzel oluyor üstelik bayada dayanıyor öyle kötü bir renk olmuyor ben 2,5 ay boyamadım inanın kötü bi renk olmuyo ikinci boyayı diplerim geldiği için yaptım ama kırmızımsı bir kızıl istiyorsanız gizemli kızıl istediğiniz rengi vermez. palette sonbahar kızılı daha kırmızımsı bir kızıl onu öneririm kızıl ile ilgili sorularınızı cevaplarım piyasadaki bir çok kızıl boyayı denemişimdir desempatiksalakcinni

6. 22 Mart 2010
  7. mavicem

mavicem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım saçların siyahsa önermem çünkü tutmaz zaten koyu bir renk yapıyor çok belli olmaz. önce Loreal Recital Preference - 7.6 Açık Kor Kızıl dene bence o saçlarını daha güzel olur ikinci boyamada falan oturur sonra istediğin başka bi kızıl tonunu kullanırsına.s.

8. 22 Mart 2010
  9. mavicem

mavicem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım gizemli kızıl da koyu yapar açık bi ton istiyorsan sonbahar kızılını dene. adı üstünde gizemli kızıl öyle bakınca koyu bi renk kızıllığı daha çok ışık altında belli oluyor ben sonbahar kızılınıda denedim o daha kırmızımsı bi kızıl onu dene bence

10. 22 Mart 2010
  11. elvaven

elvaven Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    113
    canım açık kor kızıl aynı kutudaki gibi mi tutuyor zemin açıksa?bakır kor kızılı galiba çok koyu tutuyormuş

12. 28 Mart 2010
  13. mavicem

mavicem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kutudakine yakın tutuyor çok bi fark olmuor benim açık kestaneydi saçlarım aynı öyle tutmuştu

14. 21 Nisan 2011
  15. dijitalkoza

dijitalkoza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar selam hepinize.benim de yardıma ihtiyacım var.saçlarım koyu kumral.diplerim çıkmıştı.uçlarda da siyahlar vardı ama bayaa akmıştı.kızıl boyattım uçları tutmadı.ışıkta hafif bakırımsı parlıyo ama hala koyu kahve gibi.dipler daha iyi.hürremin saçının biraz koyusu oldu dipler.

radiance uçları açar mı yoksa yine tutmaz mı altında siyah vardı diye?

şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkür ederim.

16. 15 Mayıs 2011
  17. tomb_raider

tomb_raider Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    ilk defa saçlarımı boyadım.Açık siyahtı,palette gizemli kızıla boyadım süper oldu tavsiye ederim

18. 15 Mayıs 2011
  19. CerenVictoria

CerenVictoria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    acaba içindeki açıcı koparır mı saçı?? cesaret edemiyorum ya kesin yakar saçı