palette saç açıcı yardım :)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ozqem tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ozqem
  1. ozqem

ozqem Guest

kızlar merhaba ben bugn braz önce hatta palettenin saçaçıcısını sordum büyülü kahve dedi 1 paket onlardan aldım saçlarım dipten 2 -3 parmak kendi rengi açık kahve aşşağı kısımlar siyah açmak istiyorum dedim kızıla mı kahveye mi dedi kahveye dedim büyülü kahveyi verdi nasıl boyıım cesaret edemedm braz yardm etsenize çok yıpratmaz umarm uçları ztn 1 parmak fln biraz yıpranmış durumda :)

2. 4 Ağustos 2009
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    eger boyaysa siyah kısımlar deneme bile ben yaptım boyle kızılımsı bi renk oluyo acayipde yakıyo

4. 4 Ağustos 2009
  5. ozqem

ozqem Guest

çok küçük bi tutama sürdüm deniycem bakalm :KK43: fikrlerinzi yazn kızlar lütfen çok sıkldım bu siyahtan artık yardm ednn

6. 5 Ağustos 2009
  7. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    siyah saçı akıtman lazım başka türlü üzerine boya tutturamazsın arkadaşım boşuna uğraşma yanar saçın

8. 6 Ağustos 2009
  9. camomile83

camomile83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım benım bende inan çok uğraştım artık gece ruyalarıma girmeye başlamıştı saçlarım :) ama nitekim hikayem şöyle; yıllardır siyah olan saçlarıma önce koleston açıcıyı uyguladım ama banamısın demedi. sonrada palettenin açıcısını kullandım saçlarımın aralarında turunculuklar oluştu. Sonrada kuafore gıdıp baya bi kestirdim. üstünede kahve rengini boyadım. saçım şu anda kahverengi ama uçlarında yine siyah var. üstelik denize gittikten sonra o kahverengilerde acıldı hos bi renk oldu. tabi bunun için baya bi zaman gerekiyor. Ne yazıkki siyahtan hemen dönulmuyor :KK43: