Palette Saç Boyası Blond IL1 Yoğun Renk Açıcı kullanımı hakkında bilgisi olan varmı?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve aysecolluoglu tarafından 29 Kasım 2009 başlatılmıştır.

29 Kasım 2009
    Konu Sahibi : aysecolluoglu
  1. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar benim saçımın uçları diğer yerlere göre daha koyu siyah vardı kendi saçım çıktı ,siyah kalan yerlere geçen sene açıcı yaptım ama çok bekletmedim yıpratmaktan korktum üstüne çikolata kahve boyadım ıkı üç kez siyahlık kalmadı ama uçlar daha koyu kahve resimlerini ekleyeceğim ama resimde çok koyu görünüyor flash dan dolayı öyle çıkmış normalde o kdara koyu değil resimlere bir bakın ben saçımda turunculuk kızıllık olmasını istemiyorum açıcıdan kalan kızıllıklar var aralarda o yüzden küllü bir renge boyamayı düşünüyorum,palettenin açıcısıyla uçları açsam diğer yerlerle eşitleninceye kadar,sonra lorealin ultra açıcılı küllü kahvesine boyasam olurmu küllü renk başka bulamadım lorealinkini beğendim sadece,açıcıyı yapmamı tavsiye ederseniz palettenin açıcısını yaptıktan sonra bir kaç gün bekletip lorealin ultra açıcılı küllü kahvesiyle boyamam zararlı olurmu ultra açıcılı boya zarar verirmi lütfen yardımcı olun:KK43:

2. 29 Kasım 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    simdi birbirimizi kandirmayalim acicilar yipratiyor mu kesinlikle evet.
    cok mu yipratiyor? sacin kuru ve daha evvelden islem de gormusse evet.
    bana kalirsa sacini boya, ama olmasini istedigin renkten bir renk acigina boya cunku sacinda zaten su an kahve rengi boya var. ya da daha yuksek dozda acici kullan yani.
    sonra koyu kalan uclarindan kestir. boyamaya uclarindan basla ya da..
    acici kullanma derim her sartta.

4. 29 Kasım 2009
  5. aysecolluoglu

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    saçımın resimlerine baktınız mı?gerçi resimlerde uçlar daha koyu çıkmış okadar koyu değil normalde.ben şimdi açıcı yapmadan lorealin ultra açıcılı küllü kahvesine boyasam olur mu?boyamaya uçlardan başlasam.

6. 29 Kasım 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bir tutaminda deneme yapmaniz lazim bana kalirsa.. evet baktim fotolara.. bence kucuk bi tutamda deneyin ne olacagini gorun acici kullanmadan.. yeterli gelmezse elde ettiginiz renk o zaman acici kullanin derim.

8. 29 Kasım 2009
  9. aysecolluoglu

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    ya deneme yapmak icin gene bir kutu boya harcamış olacağım ben kızıllıktan turunculuktan kurtulmak istiyorum ve saçımı koyulaştırmak istemiyorum küllü renk boyamam gerekyo bende lorealinkını begendım ultra acıcılı boyalar boyalı sacı acmıyormus ama deneyecegım gene,palettenin açıcısı için çok yıpratmıyor diye okumuştum aslında benim saçım dayanıklı biraz oksidaysonla açtığımda bile sadece biraz kurumuştu şimdi kahve rengi olduğu için açmak daha kısa sürer diye düşündüm ama karar veremiyorum ya

10. 8 Aralık 2009
  11. brns

brns Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lorealin ultra açıcı boyasını sakın yapmayın kızlar o sadece boyasız saçı açıyo benim saçım aslında kumraldı ucundan 1 cmden daha az gibi bişey uzamış bende kızılın üstüne onu yapmayı denedim sonuç hüsran dipleri sarı oldu kızılların tonu bile değişmedi sakın o boyayı denemeyin boyalı saça olmuyo.

12. 1 Kasım 2010
  13. dolphinebru75

dolphinebru75 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    palette açıcı deneyen siyah saçlı varmı

Son düzenleme: 1 Kasım 2010
  14. 11 Kasım 2011
  15. vanilin07

vanilin07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    33
    merhabalar,

uzun süreden beri araştırıyorum palettenin saç açıcısı ile ilgili saça zarar verir mi diye.kadınlar kulubü platformuna çok teşekkür ederim kullanıcı yorumları gerçekten doğru yönlendiriyor.
    benim saçlarım simsiyah , dip boyam geldi ve kuaföre gittim.oryal kullandı hem çok açılmadı ve tüm diplerin epeyde uzun 10 cm kadar kızıl oldu.tabii çevreden bu ne biçim saç şeklinde yıkıcı tepkiler almaya başladım. oysa ki boya yeni yapıldı. dip boyan gelmiş git yaptır diyenler vs...
    hızımı alamadım 4 gün sonra gittim palette IL1 aldım. güzelce diplere uyguladım.üstüne de küllü sarı yaptım...

saçlarım şu anda barbi sarısı ve ben çok mutluyum.
    saça kesinlikle zarar vermiyor buna eminim. ki kuaförün oryal işleminden sonra diplerde keçelenme vardı. o bile yok artık...
    ve bugüne kadar gittiğim tüm kuaförler saçlarımı hep kızartmışlardır. boya olmadığı halde. hani kendi siyah saçımı açamıyorlardı.ama artık yolunu buldum.ve gerçekten mutluyum.iyi yapan kuaför aramaktan ve her seferinde kızıl kafayla dolaşmaktan sıkıldım.ve sarı saçta özgürlüğüme kavuştum :)

bir tavsiyem daha var.
    açıcıyı sürdüğünüzde folyoyla tüm saçınızı parça parça paketlemenizdir.

daha hızlı sonuç alırsınız...

istediğiniz saç rengine sahip olmanızı dilerim.
    tabii ilk açmada kızıllık olacaktır. biraz sabredip tekrar açıcı işlemiyle istediğiniz sonuca rahatlıkla ulaşırsınız.

kolay gelsin hanımlar...

pinkwindow bunu beğendi.
  16. 25 Kasım 2011
  17. KEY197479

KEY197479 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    benzer bir konuya da cevap vermiştim palatte açıcıyı annemin kestane kabuğu rengi saçlarına uyguladık açtı kızılımsı bir renk aldı ama hiç yıpranma olmadı üstüne palette altın parıltılı toffee uyguladık sonuç annem çok memnun bugün dikkatle baktım saçları parlıyor daha önce kolleston kullanıyordu mat ve cansız duruyordu şi,mdi çok parlak :) ben de palatteye boyucam ben syossla boyadım çok pişmanım saçlarımı kuruttuuuuu

18. 26 Kasım 2011
  19. blackwhite7

blackwhite7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben bi tutam sacımda denedım siyah boyalı sacımda koyu kahve kızıloldu bıdaha acsam tekrar acılırmı?