palette yoğun açıcı?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve nemida tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : nemida
  1. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Saçlarım kızıla boyalı ama - ton daha açık olsun istiyorum acaba palette blond açıcı işe yarar mı? Turuncu olsa da farketmez sonuçta zaten kızıla boyuyorum.. açılır mı?

2. 25 Kasım 2009
  3. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bir de üstüne boya tutar mı? Kaç gün sonra boyanmalı..? hemen boyasam olur mu?

4. 26 Kasım 2009
  5. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    kullananlar turuncu olduğunu söylüyor canım ama bu senin için problem değilmiş zaten.kolestonun acıcısı daha fazla acıyormus ama daha fazla yıpratıyormus.ayrıca bence hemen boyayabilirsin sacını çünkü kuaförde de oryalle acıp sacı hemen arkasından boyuyorlar.yada birkaç gün dinlendirirsin sacını sonra boyarsın :-) bikaç gün evden çıkamazsın eğer çalışan bir bayan değilsen tabiki :-)

6. 26 Kasım 2009
  7. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben ıkı uc gun once kızıl olan sacımın rengını actım sıkılımıstım kızıldan acıcı ıle actım turuncu oldu bıdahada boyamdım ama egrkı yıne boyucaksan 10 en fazla 15 daka beklet sacında yenıden boyucagın ıcın saclarını yakma yada ac rengını bı kac gun sonra yenıden boyuya bılırsın bu arda palettenın sonbahar kızılını tavsıye edrım benımkı ondandı guzel duruyor :)

8. 26 Kasım 2009
  9. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkur ederim :KK70:

10. 29 Kasım 2009
  11. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    bu açıcı saçı çok yıpratıyormu birde kutuda renk sarı o neden?

12. 29 Kasım 2009
  13. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kolestonun açıcısına göre daha az yıpratıyormuş canım. Hatta saçım hiç yıpranmadı diyenlerde var. Bu yüzden bunu tercih edeceğim. Zaten boya olarak ta palette kullanıyorum memnunum.
    Saçın rengini sarı yaptığı için kutudaki renk sarı.Yani kutudaki kızın saçlarından bahsediyorsun değil mi..

14. 29 Kasım 2009
  15. Kelimeler Yetse

Kelimeler Yetse Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim saçımın zemini kızıldı sonra koyu kahve boyadım kurtulabilmek için kaydirigubbakcemile üstüne palette yoğun açıcı uyguladım..turuncu oluyo kaydirigubbakcemile3 bi tavsiyede bulunıyım sakın üstlerden başlamayın ürünü kullanmaya :sinifsinif: uçlardan başlayın kesinlikle..dipler fazla açılıyo yoksa ben öyle yaptığım için şu an hala ton farklılıkları var ve kapanmıyo:kedi: ayrıca daha sonra yoğun açıcının üstüne bir çok kez boya yaptım bunu da belirtiyim..en son olarakta yıprattığını ilk başlarda anlamıyosunuz ama daha sonra acısı çıkıyo..saçlarımın dibi hemen birbirine dolanıyo artık(saç kremleri kullanmama rağmen)..önceden hiç böyle bi sorunum yoktu açıcıdan oldu sanırım :gitme:

16. 29 Kasım 2009
  17. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Tavsiyelerin için çok teşekur ederim :KK70: valla üstler zaten açık iyice mandalinaya dönerdim artık herhalde kaydirigubbakcemile3 Peki canım sen kaç dakika beklettin saçında...Zaman içinde kremle bakım yaptıkça kuruluk azalmıyor mu?

18. 29 Kasım 2009
  19. kkibele

kkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar turunculuk yapmayan bir açıcı yok mu?