Palette yogun renk açıcı için...??

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve 859 tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : 859
  1. 859

859 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bayanlar merhaba yine ben kaydirigubbakcemile5 saçlarım siyah boya üzerine boyadığım için kırmızı kızıl karısımı bir şeydi..kuaför malzemeleri satan bir tanıdık 'önce kestane tonlarında yap renk otursun sonra açarsın'dedi..2 hafta önce kestaneye boyadım..acaba artık palette yogun renk açıcıyla açabilir miyim hihoyyyt yoksa bir defa daha kestaneye boyayıp öyle mi açsam..çünkü şu an hafif hafif kızılımsı sarımsı görünüyorum güneşte...sizce ne yapmalıyım....açayım mı kestane mi yapayım...bir de şey soracagım..palette ile açtıktan ne kdr sonra boyayabiliyoruz??çok soru sordum farkındayım ama ne yapayım kafam karıştı kafamçokkarıştı yardımlarınız için teşekkrler şimdiden :enbuyukkk:

bu kestaneye boyamadan önceki hali...

[​IMG][​IMG]
    bu saçımın şu an ki hali...

bu da istediğim renk..biraz daha koyusu olabilir sorun değil...
    yardımlarınızı bekliyorum....

Son düzenleme: 16 Temmuz 2009
  2. 16 Temmuz 2009
  3. ufdos

ufdos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm cnm .benim saçlarım röfleydi dipler koyu gelince garnier açıcı aldım ve saçlarım resmen turuncu oldu bana kalırsa kuaföre git.ben derhal gittim dip boya yaptırdım sonra

4. 16 Temmuz 2009
  5. MeDuSa

MeDuSa Guest

saçlarının rengini açacaksan kestane rengine boyaman çok yanlış :eek:lmaz:
    en azıncan koyu kumrala yada kumrala boyamalıydın
    kestane zaten en koyu tonlardan açmak için buna boyamamalısın
    önce kumrala boya sonra açıcı yap
    kestane siyaha yakın zaten

6. 16 Temmuz 2009
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

palette ile boyadıktan sonra bekleyebildiin kadar bekleki saç bi süre kendine gelsin
    bi kaç maskeyle az da olsa toparlansın çünkü açıcı saçı mahvediyor
    ama hemen boyarım diyorsan ne zaman boyayacağın farketmez

8. 16 Temmuz 2009
  9. 859

859 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızılı kapatması için kestane yaptım bu bile tam kapatmadı kumral hiç olmazdı kedi =( ama acelem yok şimdi kumral yapıp daha sonra da açabilirim...çok sağolun yardımlarınız için

Son düzenleme: 16 Temmuz 2009
  10. 16 Temmuz 2009
  11. MeDuSa

MeDuSa Guest

cnm kestane kızıl kaynaklı bir renktir madem kızılı kapatmak için boyadın küllü bir renge boyamalıydın zemuszemus

12. 16 Temmuz 2009
  13. 859

859 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok b bilgim yok tonlar hakkında tecrübelernz bilgileriniz için buraya yazdım =( açık küllü kumral denemştm b ara pek hoşuma gitmedi gibi =| kızılın üzerine tutmaz diye düşündüm bir de.

..kızılı tamamen yok edip saçımın tonunu açacak.....bir boya var mı bildiğin =p

14. 17 Temmuz 2009
  15. 859

859 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Başka fikri tecrübesi bilgisi olan yok mu yardımızına ihtiyacm var lütfen =( duramadm yine gidip boya,açıcı vs alacagım =( yardım lütfn :sinifsinif:

16. 17 Temmuz 2009
  17. 859

859 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kimse bana yardımcı olmadı ben de yine kafama göre boyadım işte =( aslında çok kötü değil ama 0743571938 renk var saçımda ve yetmedi boya oysa saçım kısa ve az mafoldumben
    kullandığım koleston yoğun renk açıcının resmini netten bulamadım ekleyecektim:1shok:
    neyse ben saçımın şu an ki halini eklym...
    [​IMG] budur..yorumlarınız =( bir de..Hangi renk bu renk farklılığını yok eder??mümkün olduğpunca açık olsun istiyorum ama?en açık hangi ton kapatır acaba

Son düzenleme: 17 Temmuz 2009
  18. 17 Temmuz 2009
  19. Maskaraa

Maskaraa Ece Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm bende kısa bsüre önce sacımı senin gibi işlerdem gecirdim.
    Paletteyla acrım koyu kızıl oldu üstüne volia nın küllü kumralını aldım araştırıp kumrala döndüm.
    Bir daha bu renge boyarsam kumral olucam ama beklyorum sacım yıpranmasın diye...
    Sen kızıllıktan kurtulmak istiyorsan tek secenegin var o da küllü kumral rengine boyamak 2. defa bu renge boyayınca renk oturuyor.
    Ama unutma sakın palettenin küllü kumralını alma o 3 ton koyu yapıyor gene siyaha yakın olur.
    Tecrübeyle sabit.Sen volie nın küllü kumralını al hem zaten içinde 2 kutu boya var hem fiyatı da cok uygun digerlerine göre.Dene pişman olmayacaksın...