palette yoğun renk açıcı kullanıcam yardım

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve bardakkulpu tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : bardakkulpu
  1. bardakkulpu

bardakkulpu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    mrb hanımlar saçlarım kızıl açıldı üzerine bi hafta önce palette burçak bakırı yaptım şu an karamele yakın bi renk oldu ya da turuncu gbi bi şey.. renk açıcı aldım bugün rengini açıp daha güzel bi renk olarak kullanmak istiyorum.. ne öneriyorsunuz nasıl bi renk olur acabaCADIARZUdelikafadulden

2. 10 Nisan 2010
  3. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    Canim ben tam anlamadim 1 hafta once de mi renk acici kullandin?

4. 11 Nisan 2010
  5. bardakkulpu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    açıcı kullanmadım bi hfta önce dip boyası yaptım,, palette burçak bakırı rengine boyadım sadece dipleri renk deiştrdi..

6. 11 Nisan 2010
  7. yesilbasligovelordek

yesilbasligovelordek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bikaç gün önce palette marka boya kullandım ve saçlarım şu an çok kötü :KK43: yıprandı ve peruk gibi duruyor.daha önce defalarca saçlarımı boyadım ve böyle bi durumla ilk kez karşılaşıyorum. boyanın markasından kaynaklandığını düşündüm.siz de böyle bi sorun olmadı mı? bir de anlattığınızı düşündüm de, açıcı kullandığınızda açık turuncu olur gibi geliyor.o tonlardan hoşlanıyorsanız güzel ama beğenmiyorsanız riskli biraz :)

8. 2 Mayıs 2010
  9. bardakkulpu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    alkisalkisalkiscanım palette kesinlikle benim saçlarımı da mahvetti,, koleston ya da loreal süper iki marka ama renk yelpazesinde istediğim renkleri bulamadığım için palette seçtim,, tşkler cnm turuncu tonları tenime çok güzel oluyor bunun için sorun yok çok düşündüm ve bugün yapıcamalkisalkisalkishihoyyyt

10. 2 Mayıs 2010
  11. Tupenga

Tupenga Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim eger turunculuk cok yogun gelirse küllü tonlarla giderebilirsin fakat bazi boyalarda yesillenme oluyor ona dikkat etmek gerek ama hangileri yapiyor bilemiyorum cünki bende hala arayis icersindeyim eyvahedigeldismile