palette yoğun renk açıcıyı kullanan varmı

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve comebaby tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : comebaby
  1. comebaby

comebaby tek yumuta ikizlerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar iç tanımadığım bir kuaföre saçlarımı emanet ettim ve söylediğim renkle hiç alakası olmayan bir renk yaptı saçlarımı ve bende karar verdim bundan sonra kendim boyayacağım saclarımı şu an saç rengimi epey koyulttu ve kızıl yaptı ben ise karamel istemiştim şimdi bu sac rengimden nasıl kurtulabilirim biranönce kurtulmak istiyorum
    bu renk açıcıları kullanarak kurtulabilirmiyim kendim açık tenli bir bayanım saçlarımın asıl rengi kumral ve formu okuduğum kadarıyla da kahve köpügü veya bal köpüğü renklerini beğendim onlardan birini yapmak istiyorum sizlerden yardım bekliyorum nasıl ve neşekilde saçlarımı değiştirebilirim

2. 4 Ekim 2009
  3. CRAZYWOMEN

CRAZYWOMEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Comebaby cnm ben hep evde aarım saçımı kızıldan siyahtan.....loreal in efasor diye bi açıcısı var fiyatı da 8 tl.kısa saça 1 kutu yetiyo..oksidanıyla karıştırıp uyguluyorsun saçta kızıl sarı arası bişy oluyo ama saçta boya kalmıyo sonra istediğin renge boyayabilirsin çok açık renkler tutmuyo üstüne haberin olsun....

4. 20 Ocak 2011
  5. bilge_ykt

bilge_ykt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya bısey dıcem ben sacımı boyadım hıc memnun kalmadım
    bu loreal ın efasoru bugun yapsam hemen
    sonra ıstedıım sac rengıne boyasam nasıl olur?

6. 20 Ocak 2011
  7. Muhalefet

Muhalefet Hep Muhalefet Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    31
    Benim de uçları çok koyu kalıyo. Bu efasoru sadece uçlara kullanıp sonra üstüne boya yapsam olur mu acaba?

8. 20 Ocak 2011
  9. deryanafri

deryanafri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar ben iki işlemde saçlarımı siyahtan kızıla çevirdim çok açık bir kızıl olmadı diplerim açık kızıl altlara doğru daha koyu bir kızıl oldu ama sonuçtan memnunum saçım baya uzun olduğu için 2 kutu palette kullandım ilk başta rengi kırıldı kalın telli ve güçlü saçlarım var öteki gün bidaha aynı işlemi uyguladım saçlarıma hiç zarar vermedi üstünede koleston aşk alevi ile şarap kızılını birleştirdim sonuç koyu kızıl saçlar tabi dipler biraz daha açık hafta sonuda koyu kızıla boyıycam bakalım sonuçu paylaşırım

10. 20 Ocak 2011
  11. bilge_ykt

bilge_ykt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya sacı boyadıktan bır gun sonrasında bu renk acıcıyı kullaıp ıstenılen renge boyarsam ne olur?
    bırısı yardım edebılırmı lutfen

12. 20 Ocak 2011
  13. deryanafri

deryanafri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    saçının rengine bağlı ben bunu 2 kere kullandım ama siyahtan dönmedi hem inatçı saçlarım ver hemde siyah renk çok zor açılıyo koyu koyu kalıyo hele bide diplere sürerseniz allah dipler açılıyo altlar kalıyo o yüzden önce saçınızın sadece boyalı kısmına sürün diplere sürmeyin dipler açık renk altlar koyu oluncada bi komik oluyo

14. 20 Ocak 2011
  15. bilge_ykt

bilge_ykt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

sacım koyu kahveydı ama artık fındık kabugu rengı
    offf nasıl duzelecek=((((((

16. 20 Ocak 2011
  17. oske9393

oske9393 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bebeğim palettenin renk açıcısı kesinlikle işe yarıyor. Amma velakin dikkatli boyanması gerekiyor , mümkünse başkasına tek tek, tel tel boyat ki eşit açılsın her yer. Turuncumsu bir renk oluyor. Anceeeeek boya kalmıyor tabiki güzelim. Sonra üstüne hangi rengi istiyorsan 2-3 ton koyusuna boya ki istediğin rengin çok çok açığı olmasın. Öptüm .Çavv

18. 20 Ocak 2011
  19. svjn

svjn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    evet palettenin renk acıcısı işe yarıyor ve çokta yıpratmıyor ama arkadaşında dediği gibi turuncu oluyor ama üstüne küllü renklerle boyarsan o turunculuktan kurtulabilirsin..benim sac bakır kumraldı paletteyle actım turuncu oldu üstüne küllü kumral boyadım o turunculugu aldı ama zamanla aktıkca bal rengine dönüyor o da:)