Pamuk Gibi Cilt Için Kabak çekirdeği Yaği Ve Ceviz Yaği

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve ECRXIXNA tarafından 17 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : ECRXIXNA
  1. ECRXIXNA

ECRXIXNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR BENİM CİLDİM ÇOK KURU VE PULLANMALAR OLUR.AMA ARTIK BUNUNDA ÇARESİNİ BULDUM KABAK ÇEKİRDEĞİ YAĞI ALDIM HEM SAÇ İÇİN HEMDE CİLT İÇİN DOĞAL NEMLENDİRİCİ.
    GECE YATMADAN ÖNCE SÜRÜYORUM CİLDİME SABAH KALKTIĞIMDA PAMUK GİBİ OLUYO AYRICA YÜZDEKİ KIRIŞIKLIKLARADA DEVAYMIŞ.SAÇIMADA SÜRECEĞİM...

BİDE CEVİZ YAĞI ALDIM AMA ONU DAHA KULLANMADIM ODA AYNI ÖZELLİKLERE SAHİP Bİ ARTISI VAR YÜZDEKİ LEKELERİ ZAMANLA ORTADAN KALDIRIYORMUŞ HANİ SİVİLCE İZLERİ VS.OLANLAR İÇİN...

DENEMEKTEN BİŞEY KAYBETMEYİZ....:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ASLINDA TÜM DERTLERİN ÇARESİ DOĞADA GİZLİ BULMASINI KULLANMASINI BİLENEyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

2. 17 Mayıs 2007
  3. TatliSeniz

TatliSeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım paylaşımın için tşk.bu ceviz yağı sadece yüzdeki lekeler içinmi benim omuzlarımda güneş lekeleri var çil gibi sinir oluyorum acaba bildiğin başka şeyde varmı

4. 17 Mayıs 2007
  5. bitter

bitter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlısenizcim benimde senin gibi omuzumda güneş lekeleri var ve çok sinir oluyorum . geçen hafta sigortada cildiye bölümüne gittim bi sprey verdi ama hiç faydası yok . o konuda bilgilendiğinde banada haber verirsen çok sevinirim.

6. 17 Mayıs 2007
  7. TatliSeniz

TatliSeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bitterciğim bende doktora gittim bana eczane yapımı bi krem verdiler günlerce sürdüm soydu fakat soyulan yerler yara oldu kestim üstelik hiçte faydası olmadı bide onun acısı çekmesi caba

8. 18 Mayıs 2007
  9. cereneres

cereneres Guest

ayy negüzel bilgiler bunlaar :))) ben internette görmüştüm bu yağı ama neye yaradığını pek anlamadığım için almamıştım keşke alsaymışım ama şimdi cok pişman oldum.kızlar bide güneş kremi niyetine susam yağını da deneyebilirsiniz spf 45 faktöre eşdeğermiş koruması:)) tekbasına güvenemem dersiniz gündüz veya güneş kreminizle karıştırıp ta sürebilirsiniz ben karıştırı kullanmaya başladım cok ii koruyacağından eminim

10. 18 Mayıs 2007
  11. ECRXIXNA

ECRXIXNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    CNM GÜNEŞ LEKELERİNİ BİLMİYORUM AMA İSTERSEN Bİ DENE .BEN CEVİZ YAĞINI DAHA DENEMEDİM DENİCEM SADECE ARAŞTIRMALRIMA GÖRE LEKELERE VE KIRIŞIKLIKLARA ÇOK İYİ GELİYOMUŞ.KATI Bİ YAĞ ISITMAK LAZIM FIRSAT BULUP YAPAMADIM İÇİN DAHA TECRÜBE EDEMEDİM.ŞİMDİLİK KABAK ÇEKİRDEĞİ YAĞI SÜRÜYORUM YÜZÜME NEMLENDİRİCİLERİ RAFA KALDIRDIM .ÇOK GÜZEL YAPIYO CİLDİMİ.

12. 18 Mayıs 2007
  13. TatliSeniz

TatliSeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    araştırmaya devam kızlar pes yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

14. 22 Mayıs 2007
  15. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Deneme tahtasina donduk vallahaaaa,pilavdan donenin kasigi kirilsin,pes etmek yok,denemeye devam,kozmetik devlerinin yapamadigini biz yapacagiz goreceksiniz,kizlar lekeler icin retinol oneriyorlar ama uzun vadede sonuc veriyor,benden soylemesi,bugun aldim deneyecegim.

16. 13 Aralık 2008
  17. satenpijama

satenpijama Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kabak çekirdeği yağını kardeşim kullanıyr çokda memnun ayrıca lavanta yağını da gündüxleri tonik olarak kullanıyorçok harika ikili olduklarını söyledi benden söylemesi)

18. 14 Aralık 2008
  19. crescentmoon

crescentmoon ¢яєѕ¢єηт Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla bi çok kozmetik maddesinden iyidir. içinde bi sürü kimyasallar var bi yandan yaparken diğer yandan bozuyorlar. şu kabak çekirdeği yağını bende bi deneyim. yüzüm kuruyor, hatta bazen pul pul oluyor.. karma bi cilt tipim var. kıslar peki nerden buluyoruz bu yağları?