pamuk prensesin tahtı yer ile yeksan oldu kızım doğunca:))

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve gulshenidil tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

30 Mart 2009
    Konu Sahibi : gulshenidil
  1. gulshenidil

gulshenidil düş hekimi !!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    23.03.2009 sabah saatlerinde yeni bir haftaya ve hatta sıkıcı olduğuna kesin kanaat getirdiğim bir haftaya başlamış olmanın verdiği sıkıntı ile yataktan kalktım.....doktorum bana sezaryan için 30.03 tarihini vermesine rağmen benim kızım beklemez tavırlarımda peşimde:)).....hafif sancılar vuruyor belime ama her zamanki sancılardır bunlar deyip yüzde vermiyorum ağrılara.....saatler ilerliyor sanırım saat 15.00 gibi şiddeti biraz artan sancılar başlayınca elime sevdiğim bir kitap ve cep telefonumun kronometresi ile koltuğa uzanıyorum.....oda nesi ben içimden saymasamda her ağrıda kontrol ettiğimde çok dakik olacak şekilde 10 dakikada bir görüyorum.....ve duaları başlıyor Allahım şayet bunlar doğum başlangıcına delaletse bana bir işaret gönder ki hastaneye gitmeme vesile olsun çünkü bu sancılar ara ara 2 haftadır çekiyordum ......saat 5.00 gibi beklediğim işaret geliyor nişanım....:)) kayınvalideme sakin bir dille anne biz hastaneye gidelim diyorum sanırım nişanım geldi....ve 5.15 gibi hastanedeyim meşhur çatı kontrolü ve nst den sonra 1 cm açıklık olduğu ve sancıların 6 dakikada bir geldiği tespit ediliyor ama benim sezaryan tarihim var diyorum ebeye.....doktorunla bağlantıya geçelim sen rahat ol diyerek rahatlatoyor ebe beni....o esnada eşim odaya gelip tamam canım odamız 1309 ve doktor seni 8.00 de alacak diyor...ne 8 mi bu kadar çabuk mu derken odada kendimi buluyorum üstümde mavi önlük ve ailemden haber verdiklerimle odamızdayız.....saat gelince ayrılıyorum herkesten başımda yaşamam sebeplerimden eşim sürekli herşeyin iyi olacağı konusunda telkin ediyor.....ve benim pamuk prensesim 20.20 de dünyaya geliyor ....zamanın nasıl geçtiğini çokta anlamadığım hamilelik sürecimden sonra içimden gelen o şahane varlığa bakıyorum...işte yaşamak dedikleri,insanın burnunu sızlatan,tuvalete bile gittiğimde yüzünün hayaliyle gitiğim evladım,canım,idilim nede güzel bir bebek bu.......hastanede kaldığımız sürece kendisine ufak çaplı bir hayran kitlesi oluşturan kuzumun fotosu ile veda ederken Rabbim herkese bu güzel duyguyu tattırsın........

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 30 Mart 2009
  3. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    Allah anali babali saglikla büyütsün ...masallah cok guzelmis bebegin.

4. 30 Mart 2009
  5. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    mansallah suphanallah nekadar tatli bir kiz bu
    allah bagislasin allah annali babali büyütüsn insallah
    size ve esinizide tebrik ediyorum

6. 30 Mart 2009
  7. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım gözunuz aydın tebrık ederım allah analı babalı buyutsun ınsallah:nazar:

8. 30 Mart 2009
  9. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    gözün aydın allah analı babalı büyütsün.maşallah eşimle bakıyoruz bebişine çok tatlı...

10. 30 Mart 2009
  11. YareNaz

YareNaz Bir Melek diledim verdin Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    Maşallah prensese hakikaten pamuk prenses pamuk gibi Allah nazarlardan saklasın güzel yazılar yazsın minik meleğe :nazar:

12. 30 Mart 2009
  13. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    allahım ne kadar güzel bi kız bebek bu maşallahı var 41 kere masallah.:nazar:allahım hayırlısıyla analı babalı büyütsün bir ömür boyu mutlu olun bebişinizle sansı bahtı acık olsun.:Saruboceq:yavrucuk o yaaa

14. 30 Mart 2009
  15. civciv1981

civciv1981 **BALLI BADEMİMM** Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canımm ya MaşAllah kızna Alllahım size bağışlasınn darısı bize inşAllahh :))

16. 30 Mart 2009
  17. april16

april16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Rumelili, canım öykünü keyifle okudum. Birlikte paylaştığımız geçen 9 özel aydan sonra, çok şükürki bugünleride gördün sağlıkla. Darısı bizlerin başınaa.s.

18. 30 Mart 2009
  19. meral77

meral77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    maşallah allah analı babalı büyütsün
    tebrikler