Panik Atak Yaşayan Hamileler, Hamile adayları...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Kazen tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Kazen
  1. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Beğenileri:
    1.139
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,
    Benim varlığına inanmadığım ama malesef yüzyılın rahatsızlığı olarak dile getirilen Panik Atak hastası olup hamile olan veya hamile olma yolunda ilerleyen üyelerimizin paylaşım alanı...

2. 14 Aralık 2009
  3. _BERAY_

_BERAY_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar panik atak rahatsızlığı olup hamile olanlar ya da hamile kalmayı düşünenler
    burdan sıkıntılarımızı paylaşalım birbirimize destek olalım
    ben hamilelik öncesi sadece 1 ay hap kullanıp hamile kaldım özellikle su aralar gerçekten kötüyüm
    kendimi telkin etmeye çalışıyorum ama sanırım yetersiz kalıyor

4. 14 Aralık 2009
  5. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende panik atak hastasıyım çok şükür doğumumu yaptım kızım 2,5 aylık oldu bile...bende hamileleiğimde ataklar geçirdim ama çok fazla deil..ben tam hamile kalmadan önce çok yoğun ataklar geçirmiştim ama gebeliğimde azaldılar..inşallah seninkide azalır...şu aralar bu illet beni yine yokluyor sinir oluyorum..bu mevsimi hiç sevmiyorum o yüzden..

6. 14 Aralık 2009
  7. _BERAY_

_BERAY_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    maşallah ne güzel Allah bağışlasın
    belirtilerin tam olarak neydi benim mesela sürekli içim sıkılıyor çarpıntı hiçbirşeyden zevk almıyorum
    iştahsızlık yorgunluk evde tek basına kalamama sürekli ağlama isteği gibi

8. 14 Aralık 2009
  9. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    atak geldiği anda çarpıntım oluyor ama bayağı yükseliyor 170 leri gördüğümü biliyorum...ama hamilelikte o kadar olmadı..içimde müthiş bir sıkıntı ölüyormuşum gibi..beynim uyuşuyor içimde bi sıcaklık titreme..göğsümde kolumda ağrı...daha ne sayıyım yoğun ataklarım böyle geçiyor..ama hafif ataklarda sadece sıkıntı bişey olacakmış gibi hisler duyuyorum..oda bu aralar sıklaşmaya başladı...

10. 15 Aralık 2009
  11. _BERAY_

_BERAY_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    anladım cnm benimde 200 lere kadar çıkıyor

12. 15 Aralık 2009
  13. nerbay

nerbay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarrr bende panik atak hastasıyım.ve 33 haftalık ikizlere hamileyim.hamileliğimin 5. ayından itibaren pasiflora kullanmaya başladım.antidepresanlar kadar etkili olmasada yinede idare ediyorum.ara ara krizler yokluyo beni.daha çok sıkıntı ve nefes almakta zorlanma şeklinde kendini gösteriyor.2-3 haftaya kadar sezeryan ameliyatla doğumum gerçekleşecek.doğum zamanım yaklaştıkça aşırı derecede heyecanlanıyorum.ameliyathane ortamına nasıl dayanacağım bilmiyorum.genel anesteziyi hemen yapmaları için dua edeceğim.rabbim cümlemizin yardımcısı olsun.hepimize hayırlı doğumlar diliyorum.

14. 15 Aralık 2009
  15. _BERAY_

_BERAY_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hakkında hayırlısı olsun inş maşallah sona da gelmişsin
    ALLAH bize de nasip eder inş.ben de bugün dr'a pasiflorayı dansıcam olmazsa onu versin
    psikoloğa da gitmeyi düşünüyorum acıkcası için içinden çıkamıyorum çünkü

16. 15 Aralık 2009
  17. nerbay

nerbay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ediyorum beraycım.rabbim cümlemize hayırlı doğumlar nasip eder inşallah.benim psikiyatristim,pasifloranın hiçbir zararı olmadığını söyledi.sadece bitkisel bir ilaç dedi.sende druna bi danış bence.

18. 15 Aralık 2009
  19. CANLARIIM

CANLARIIM Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    NASIL YANİ SİZ PSİKOLOGMUŞSUNUZ SİZ BÖYLEYSENİZ BİZ NE YAPALIMkafamçokkarıştı BEN DE 2KIZANNESİYİM ANNEOLDUKTAN SONRA PANİK ATAK EVHAM HASTALIĞIM BAŞLADI KIZLARIM KÜÇÜKKEN gece kalkar deprem olacak kızımın başına tuğla düşüyor görür ağlardam eşim çok çekti benden...Teskin ederdi gece yarısı..Şimdi 3,çocuğuma gebeyim 3 aylık şimdi de sezeryanda öleceğim büyük kız anneanneye alışık küçük kızım ne yapar diye sürekli ağlıyorum birde bebekte doğar da o bebek ne yapar diye bu sefer hıçkırıyorum ..Çok komik de miii yazarken güldüm halime....kaydirigubbakcemile3