Panik atakla hamile kalan varmı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve umutfurkan tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : umutfurkan
  1. umutfurkan

umutfurkan MUTLU Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim panik atak sorunum vardı ilaç kullanıyordum hamile kalmışım ilaçları bıraktım ama hamileligim zor geçiyor daha 2 aylık oldu 7 ay nasıl geçer bilmiyorum:CüvCüv:

2. 1 Ocak 2009
  3. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne acıdan zor oluyor canım anlamadım ilaçlarını almadığın içinmi endişeleniyorsun

4. 1 Ocak 2009
  5. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım gurcanında dediği gibi hangi açıdan zor geçiyor..
    hani panik ataklığın verdiği kötü etkenlerdenmi bahsediyorsun

6. 1 Ocak 2009
  7. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bendede aynı sorun var ilk hamileliğim berbat geçti çarpıntıdan yaşayamadım ..tam düzelmişti 2. yi istiyorum ama yine nüksetmeye başladı sanki bu aralar kendimi iyi hisstemiyorum...

8. 1 Ocak 2009
  9. glsh85

glsh85 Guest

allah yardımcın olsun
    ii şeyler dusun panık atak zor olay :KK43:

10. 1 Ocak 2009
  11. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun..bebeğin hayırlı olsun....
    canım ilaçalamıyorsan kendini ii hissedecek şeyler yapsan belki ii olur...ama en iyisi dr gitmek...belki terapi falan işe yarar...

12. 2 Ocak 2009
  13. umutfurkan

umutfurkan MUTLU Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilaçları bırakınca panik atagım yeniden çıktı bayılacakmışım gibi filan oluyor sıkıntı çarpıntı evde yanlız kalmak istemiyorum ilaçda kullanamam daha iki aylık

14. 3 Ocak 2009
  15. jansela

jansela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende de panik atak var 3 yıldır . bende hamile kalmaya uğraşıyorum tedavi görüyorum ve çok iyi bir yer doktoruma sordum hamileyken ilaç kullanabilirmiyim evet dedi ve gerçekten işinin uzmanı depam diye bir yer dr adı nihat internet den araştır istersen numarasınıda verebilirimallah yardımcın olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yüce rabbim

16. 3 Ocak 2009
  17. umutfurkan

umutfurkan MUTLU Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    burada doktorlar 3 aydan sonra diyor ilaç bebeger dokanırmı diye soruyorum net cevap vermiyor açıkçası güvenemiyorum ama nihat kayanın kitabları filan var okudum gerçekten çok faydasını görmüştüm hamile kaldım numarası kiğtabın arkasında var ama bir kaç tane verirsen sen çok sevinirim dualarınızı bekliyorum allah sana bebek sahibi olmayı nasip etsin saglıklı bir şekilde kendine bebeginde saglıklı eli ayagı düzgün hayırlı evlat olsun inşallah hepimizin böyle olması tek temennim

18. 4 Ocak 2009
  19. jansela

jansela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben özellikle sordum hamile kalırsam ilaç kullanabilirmiyim diye çünkü biliyorsun bu ilaçlar bizi rahatlatıyor ve bana tek söylediği kesinlikle kullanılıyor dedi çok hastam var dedi hamile yada doğum yapmış o an okadar rahatladımki anlatamam 212 635 47 94 0532 451 30 17 ara bir danış yada bir git yüzyüze konuş bebeşinle iyi rahat dakikalar yaşa anlayacağın hamileliğinin tadını çıkar dualarım seninle ne olur sende dua etde benim de bir bebişim olsun çok istiyorum ama 7 8 aydır uğraşıyorum