Pantagor (saç dökülmesi+medobiotin)

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve ela. tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ela.
  1. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlar akdeniz anemisi olduğumu öğrendim ne demir ne de b12 eksikliğim var kanım düşük .doktorum kan yapıcı besinler ye dedi ve ek olarak pantogar yazdı 3 ay günde 3 kez kullanmaya başladım 2 günde 1 de 5mg medobiotin içiyorum .pantogordan fayda gören oldu mu saç dökülmesi açısından.birde karanfilli suyu yapıyorum.medoyuda ben ek olarak içiyorum doktor vermedi.saçlarım ufak ufak çıkıyor ama dökülmem durmuyor bu pantogar ile dökülmesi duran varsa allah rızası için yazsın.

2. 7 Aralık 2009
  3. oOopitipiti

oOopitipiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım medobiotinin faydasını görürsün ama o sadece saç çıkarıyo dökülmeye nasıl bi fadası olur bilmiyorum.. en azından saç tellerin kalınlaşıyo:lepi:

4. 7 Aralık 2009
  5. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ikisinide kullandım. inşallah sen bi faydasını görürsün. çokta pahalı. bittiği zaman tekrar alamadım.

6. 7 Aralık 2009
  7. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah arkadaşlar küçük saçlarım var çıktılar inş dökülmem kesilir de eski gür saçlarım zamanla gelir.

8. 8 Aralık 2009
  9. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ee arkadaşlar hiç pantogar kullanan olmadı mı ???

10. 8 Aralık 2009
  11. goknurrr

goknurrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    --------------------------------------------------------------------------------

selam arkadaşlar akdeniz anemisi olduğumu öğrendim ne demir ne de b12 eksikliğim var kanım düşük .doktorum kan yapıcı besinler ye dedi ve ek olarak pantogar yazdı 3 ay günde 3 kez kullanmaya başladım 2 günde 1 de 5mg medobiotin içiyorum .pantogordan fayda gören oldu mu saç dökülmesi açısından.birde karanfilli suyu yapıyorum.medoyuda ben ek olarak içiyorum doktor vermedi.saçlarım ufak ufak çıkıyor ama dökülmem durmuyor bu pantogar ile dökülmesi duran varsa allah rızası için yazsın merbaha pantogar bende kullandım bi faydasını görmedim doktor prorini verdi 2 aydan beri kullanıyorum saç döküntüsüne birazcık faydası oldu

12. 8 Aralık 2009
  13. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    fisfisfis

14. 14 Aralık 2009
  15. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    pantagor kullananlardan yorum bekliyorum...

16. 15 Aralık 2009
  17. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben kullandım bi paket kullandım günde üç kez yut dedi doktor ama ben 2 kez yuttum bana bi etkisi olmadı açıkçası tamamen dökülmem durmadı benim kullanmadığım ürün de kalmadı zatenn üstelik pahalı ben 60 tl di sanırım aldığımda 1 yıl olyor ama dediğim gibi kesin bi etki görmedim canım ama vücutla alkalı belki ve inş sende etki gösteriropuyorumnanaktan

18. 15 Aralık 2009
  19. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tam emin değilim ondan mı oldu (pantogardan ) ama biraz kilo aldım ben tırnaklarım güçleşti falan ama saçıma çok az etkisi oldu ama tamamen durmadı tabi bende kiloyu hapa bağlayarak bidaha almadım zaten 3 kutu demişti doktor ben 1 kutu kullandım 90 kapsül sanırım yanlış hatırlamıorsam