Pantalon Giymekten Feminenliğimiz Kaybedeceğiz

Konusu 'Kadın Giyim' forumundadır ve babylon tarafından 9 Ekim 2007 başlatılmıştır.

9 Ekim 2007
    Konu Sahibi : babylon
  1. babylon

babylon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Farkındamızınız bayanlar, blucin başta olmak üzere her çeşit pantolon gardrobumuzun en vazgeçilmez giysisi durumunda. Ben de bayılıyorum pantolon giymeye ama bu gidişle güzelim elbiseleri, cici etekleri giyemeden bir bakmışsınızki yaşlanıvermişiz.

Tamam kabul pantolon rahat, pantolon modern, pantolon trendy...
    Ama birbirimizin prototipi olduk . Hele gençkızlar ... varsa yoksa kot pantolon ,converse ayakkabı , öldür Allah elbise etek giydiremezsin. Benim de kızım böyle.

Oysa arada bir vücuda güzel oturan bir elbise, etek, topuklu ayakkabılar , giyinip aksesuarlar kullansak ne kadar hoş olur öyle değilmi..
    Bankada ya da şirketlerde çalışanlar da öğrencilerden farksız.. Hepsi kısa ceketli pantolon takım giyiniyor neredeyse.

Daha fazla erkeksi olmadan eteğe geçiş yapalım derim ben ..... Siz ne dersiniz??

2. 9 Ekim 2007
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ben ikisini de giyerim vallaha

4. 10 Ekim 2007
  5. RAPUNZELL

RAPUNZELL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Biz kadınlar pantolonlada feminen olmayı biliriz.:dilcikar: Yeterki isteyelim. jeyyar Ben ikisinide giyiyorum pantolon eteği geçmedi bende:hooray:

6. 21 Ekim 2007
  7. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    Hatırlayanlar vardır, bir kaç yıl öncesine kadar devlet memuru bayanlara pantolon giymek yasaktı. O zamanlar pantolon , bizler için adeta bir tabuydu. Hafta sonlarında yapılan toplantıları bile, sırf pantolon giyeceğiz diye severdik.
    Sonra, belirli kurallar içinde pantolon serbest bırakıldı. Bir de baktık ki artık hiç etek giyen yok...
    Şimdilerde yeni ve cazip etek modelleri sayesinde biraz biraz etek de giyilmeye başlandı. Pantolonun rahatlığını kabul ediyorum, tamam. Ama eteğin zerafeti ve sadece bayanlara özgü olmasını da gözardı etmemek gerek diye düşünüyorum.
    Aslında en doğrusu kendine, yerine ve zamanına göre giyinmek değil mi?

8. 26 Ekim 2007
  9. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    valla etek vazgecılmezlerımdendır bugun dugun vardı mesela satan etek saten gomlek sıvır burun babet gıydım hafıf topuklu ayyyyyy pek sık olmustummm

10. 26 Ekim 2007
  11. istavrit

istavrit Guest

etek iyi hoş da topuklu ile daha güzel duruyor,ben de topuklu ayakkabıya hiç alışkın olmadığımdan mecbur pantolon giyiyorum rahat rahat:dilcikar:

12. 26 Ekim 2007
  13. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende pantolon sevenlerdenim hatta çalışırken eskaza etek giymiştim o günün konusu olmuştu.çok rehet ediyorum pantolonla .hele çocukla eğilip kalkarken etek zor oluyor.bu yaşımda hala etekle rahat oturamam....

14. 26 Ekim 2007
  15. jewel

jewel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    conversele eteği çok güzel yakıştıranlar var.çoğu elbiseyle de spor ayakkabılar çok hoş duruyor.şahsen ben de geniş basenlerim yüzünden pantolonu pek yakıştırmam kendime.pekte giymem.

16. 26 Ekim 2007
  17. S_KAYATEPE

S_KAYATEPE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde etek vazgeçilmezimdir.yerimsenibenklasik giyime bayılıyorum.bu yüzden dalga konusu bile oluyo bu yaşta klasik niye giyiyorsun diye ama ne yapayım seviyorum.:icecream:hele şu pilili eteklere bitiyorum.etek sever biri olarak topuklu ayakkabıya da bayılıyorum:kahve:

18. 26 Ekim 2007
  19. Gulpare

Gulpare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Ben genelde spor giyiniyorum.Aslinda klasigi de cok severim ama abim topuklu ayakkabi giydirmiyor.Abim öyle geri kafali falan da degildir,cok moderndir aslinda.Bana ojeler,parfümler vs.seyler alir,vitaminlerle besler beni...:dance:

Evet garip herseyi giyebiliyorum istedigim gibi ama abimin takintisi bu..Emrahin bir filminde vardi ya,kizkardesine diyordu..Ben ölmeden topuklu ayakkabi giyme Gülcann..senağlama:Roflol:Abim de o hesap yanisırnaşık şey

Gerci abim baska ülkede ben baska ülkede ama artik alistim spor ayakkabilara,topuklu giyemiyorum..Annem de cok kizar neden etek giymiyorsun falan diye ama napiyim,aliskanlik..