Pantene 10 günde saçı uzatan,güçlendiren şampuanı deneyenler varmıı?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve FlyBly tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

8 Ekim 2009
    Konu Sahibi : FlyBly
  1. FlyBly

FlyBly Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pantene'in saçı uzatan bi şampuanı varmış.10 günde uzun ve güçlü saçlara sahip olabilirmişiz .bu şampuanı kullananlar varmı???

2. 8 Ekim 2009
  3. kocasinatapiyo

kocasinatapiyo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denemedım fakat bende çok merak edıyorum bagre uzamasa bılr güçlense çünkü çok kırık var saçlarımda bagre ben alayımda denıyeyım ya

4. 8 Ekim 2009
  5. FlyBly

FlyBly Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kuaföre gitmiştim kahkül kestirmek için saçınızda çok kırık var dedi bide şampuanla kırıklar düzelmez dedi ben önce saçlarımı iyice uzatıcam sora kestiricem kırıkları iyicee gider

6. 8 Ekim 2009
  7. revindell

revindell SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    valla benim erkek arkadaşım bayan kuaförü kesinlikle pantene önermiyor kızlar.. saç derisini mahfediyormuş :umursamaz:

8. 8 Ekim 2009
  9. FlyBly

FlyBly Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa bilmiyordum bizde kullanmayız ozaman :p

10. 8 Ekim 2009
  11. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    erkek arkadaşın çok haklı canım. ama sadece pantene değil, elidor,dove, blendax... marketlerde satılan şampuanların hemen hepsinde aynı madde var, dimethicone, diğer adıyla silikon yağı. çok ucuz bir kimyasal, ve saçı yumuşak yapmak için kullanılıyor. suda çözülmüyor, dolayısıyla durulanan saçta silikon artıklar kalıyor. uzun vadede saç derisinde birikiyor,kepek oluşturuyor. ayrıca kökleri tıkayarak saçın beslenmesini ve nefes almasını engelliyor, beslenemeyen saç, bırakın uzamayı, dökülüyor!
    içeriğinde silikon olan şampuanların saça faydası değil zararı vardır, aklınızda bulunsuna.s.

12. 9 Ekim 2009
  13. revindell

revindell SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Canım evet oda sadece pantene değil blendax, elidor felan markette satılan ları kullanmamı söylüyor aslında zeytinyağlı sabunlar varya onları tavsiye ediyor.. ama çocukluğumuzdan beri şampuanlara alıştık ben bir ara sabun olayını denemeye kalktım saçlarım tahta gibi oldu alışır dedim 1-2 defa daha denedim ama iğrenç sabun artıkları felan kalıyor :sinifsinif:

Ben şu an schwarzkopf bonacure(BC) kullanıyorum sadece kuaför salonlarında satılıyor ama gittigidiyor.com da da bulabilirsiniz.. Çok az kullanıyorsunuz avuç dolusu değil iki fındık tanesi kadar yetiyor.. nem terapisi yapıyor saç kremine gerek kalmıyor..

14. 9 Ekim 2009
  15. FlyBly

FlyBly Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizde doğal yöntemler deneriz saçı uzatmak için....defne sabunu varmış bide.kimi saçları sertleştirir iğrenç yapar kimide saçı yumuşacık yapar dedi ogün kardeşim denedi ve yumuşacık oldu saçları(2.denemede)

16. 13 Ekim 2009
  17. melsi_3

melsi_3 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pantenin saçları uzatan şampuanının adı ne canım.üzerinde ne yazıyor?

18. 13 Ekim 2009
  19. lady8585

lady8585 Guest

evet ne yazıor?