Papatya suyu sürdükten sora güneş şart mı?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ateş böcüğü tarafından 9 Ekim 2008 başlatılmıştır.

9 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ateş böcüğü
  1. sengözlerimebaksanabarkadaşlar papatya suyunu saçlarımıza sürdükten sora güneşte beklemese de rengi açılır mı acaba ben ewde deniycem de bu mewsimde güneş falan yok :) bilgisi olan warsa acil yardım lütfennn

2. 9 Ekim 2008
  3. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kurutma makınesiyle ısı verebılırsın onemliolan saçın ısınması ve pullarının açılması bunu fonlede halledebılırsın

4. 9 Ekim 2008
  5. MeDuSa

MeDuSa Guest

bende papatya suyunun saça sadece güneşte rengini açılmasına yardım ettiğini sanıordum öğrendiğim ii oldu bende deniyim bari :))
    bu arada sarı papatyamı beyaz mı yapcaz kızlar ve ölçü ne kadar olacak

6. 9 Ekim 2008
  7. canım ben aktardan kuru papatya aldım onu kaynattım işte...bi avuç papatyaya yarım litre

8. 9 Ekim 2008
  9. ezoy

ezoy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki kızlar bişi sorcam papatya dogal bi şekilde mi çaıo sacları yoksa kızıllastırıo mu? Mesela benım sacımda boya var nasıl acar kı acaba? Deneyen ya da bilgisi olan var mııııı? :KK43:

10. 9 Ekim 2008
  11. ozge72

ozge72 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım benim bildigim kimyasal islem gormus saclarda acma etkisi olmuyor... dogal sacta diye biliyorum... ama gene de arkadaslar da yorum yapsinlar... hihoyyyt

12. 15 Ekim 2008
  13. brokencorpse

brokencorpse Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    banyodan sonra sürsem durulamasam kurutsam açılır mı rengi ?

14. 16 Ekim 2008
  15. brc_brn

brc_brn ;) Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    benim saçımda boya var canım ben denedim kızıllaştırmıyo..karamalle sarı arası bi rengim vardı..kendi saçımda kumral..kullandım papatya suyunu dahada böyle sarıya yaklaştı..herkez çok beğeniyo doğal bi hava verdi koyudan açığa doğru gidiyo..bugün kart okuyucu alıcam telefondan çekersem resmim koyarım buraya fikir olur sizede..ayrıca ben papatya suyunu yüzümede uyguladım..kaçlarım haric yüzümdeki tek bir tüye bile dokunmuyorum sarardığından o kadar bellide olmuyo çok memnunum..

16. 16 Ekim 2008
  17. canım peki sen güneşte beklettin mi sürdükten sora

18. 16 Ekim 2008
  19. brc_brn

brc_brn ;) Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    yok bekletmedim ben öyle takıldım evin içinde..yaptığım zaman güneşli bir günde değil..
    bu saçımı boyattıktan 3 ay sonraki rengi..yalnız 1.5-2 sene önceki resim..yeni banyodan çıkmıştım saçlarım berbat görünebilir..lülülülülülü
    bunlarda bi iki ay önceki resimler..sanırım papatya suyunu deneyeli 3 ay fln olmuştu..dikkat edersen ortalarından uçlarına doğru olan renk diğerine göre daha açık ve doğal..