paptya çayı kızlar bakar mısınız?

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ceko tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

4 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ceko
  1. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar malum benim oğlanın gazını duymayan kalmadı rezene çayı veriyorum o kadar işe yaradı papatya çayı kullanan varmı?kullanım şekliniz nasıl dozu nasıl ve hem rezene hem paptya kullanılır mı yardımcı olur musunuz...

2. 4 Ekim 2008
  3. efsunlu

efsunlu Guest

papatya hakkında bilgi için tıkla

4. 6 Ekim 2008
  5. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benrezene veremıyorum karın agrısı yabıor 1 saat sonra aglamaya baslıordu bende ne oldu anlamıodum rezeneyı kestım duzeldı ıyı gelmedı sımdı bıze

6. 7 Ekim 2008
  7. helinasli

helinasli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Guzelim ben papatya veriyodum ama hep kusuyodu..Sevmedi tadini o yuzden hic etkisini de goremedim. Ama simdi rezeneyi severek iciyor..doktoru da zaten tadi daha tatli oldugu icin rezeneyi daha cok seviyor bebekler dedi..Papatya cayinin gaz cikarmasindan cok sakinlestirici etkisi oldugunu biliyorum..Yeni dogdugunda hastanede sunnetten once de sakinlessin diye papatya cayi vermislerdi..

8. 7 Ekim 2008
  9. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben günvit diye bitki karışımı veriyorum çokta rahat ediyor çok şükür içinde rezene anason papatya var biberonda 4 e kadar su koyuyorum 1 tatlı kaşığıda çayından atıyorum hepsini içemiyor zaten içtiği kadar veriyorum ama rahatlaması için çok güzel bişey

10. 4 Ocak 2009
  11. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım eger bitkisiyse bir çay kaşığını 50 ml de bir kere kaynıyo hemen kapatıp dinlendirip süzüp ılık yani bebeginin içecegi biçimde veriyosun.günlük 100ml e kadar içebilir yarım çay kaşığıda anason koy rahat eder ebbegin ve sen canım rezenenin içine gazsız günler sana canım çok şükür bizimkiler büyüdü kendisi dırtlıyo artık

12. 4 Ocak 2009
  13. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hazır çaylardansa 100 ml yine içebilir canım