Parafinli Korse Kullanan Var mı?

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve zeliha42 tarafından 26 Kasım 2006 başlatılmıştır.

26 Kasım 2006
    Konu Sahibi : zeliha42
  1. zeliha42

zeliha42 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hızla kilo alıyorum ve aldığım her kilo midemde yağ olarak depolanıyor.Karın ve göğüs kısmını da sayarsanız şuan belden yukarı üç kat olmuş durumdayım.Parafinli korseyi denemeyi düşünüyorum.Bunu deneyen varsa lütfen bana yazsın.Ayrıca bu mide yağlarını eritme konusunda başka fikri olan varsa lütfen bilgi versin.Şuan acayip canım sıkkın.Bu yüzden eşim tarafından bile beğenilmediğimi düşünüyorum.ARTIK BU KİLOLARDAN BIKTIM

2. 26 Kasım 2006
  3. young

young Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    parafinli neymiş ki

4. 27 Kasım 2006
  5. zeliha42

zeliha42 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    reklamlarda tanıtıyorlar ya.yağ eritiyormuş güya.ama hiç denemedim

6. 27 Kasım 2006
  7. pamukelf

pamukelf Üye Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    canım evet yağ eritiyor teyzem kullandı ama sonuç vermesi için 1 hafta çıkartmaman gerekiyor yani uyurken hep üzerinde olmalı bide 1 hafta boyunca banyoda yok tabiki sadece saçlarını yıkayabiliyorsun sonrada 3 gün tutuyosun
    tani çok zor kullanması ama sonuç veriyormuş.....

8. 27 Kasım 2006
  9. Nazenin

Nazenin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet ben kullandım, yaklaşık iki yıl önceydi, tam 2 ay devamlı kullandım, yalnızca yatarken çıkartıyorsun onun harici devamlı takmak zorundasın iyi sonuç alabilmek için, ben faydasını gördüm, 44 bedene kadar çıkmıştım şuan 40 beden giyiniyorum, ama yiyeceklerinede dikkat etmen lazım ve ayrıca bol su içmelisin, yürüyüş yapmalısın, günde en az yarın saat yürüyüş iyi geliyor

10. 27 Kasım 2006
  11. burcu_burcu

burcu_burcu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    zeliha42 hanım seninle aynı kaderi paylaşıyoruz galiba günlerdir kadınlar kulubünde dolaşıp duruyorum bu kilolarımla nasıl baş edebilirim diye ama hala 95 kiloyum. Arkadaşım tek çaren boğazını tutman diyorlar onu başarsak zaten obezite diye bir şey olmaz. Bunlar tamamen irade diyorlar iştahın çok açıksa idare sıfırlanıyor. Günlerce li_da denilen haplarla ilgili sitelere girdim yazıları okudum elimde olduğu için bir türlü başlayamamıştım. En sonunda kendimi feda edip başladım ama ne yazıkki birinci gün akşam üstü bir böbrek ağrısı sabaha kadar uyumadım ve onada son verdim. Anlayacağın çok ümitsiz bir haldeyim selamlar arkadaşım.

12. 28 Kasım 2006
  13. benbeyaz

benbeyaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kilo bütün bayanların sorunu.Bende 77 kilo idim.Şuan 69 lardayım.Galiba yine çıkacağım.Bende lidayı 1 ay kullandım.ve 10 kilo verdim.Sonra hakkında araştırma yaptım.2.sini almaya korktum.Günde 3litreye yakın su içiyorum.Mümkün oldukça akşam 6 dan sonra birşey yememeye çalışıyorum.Çok acıkırsam meyva ile geçiştiriyorum.Ama bana kalırsa spor şart hanımlar.Sadece dikkat etmek yetmiyor.Ama kendinizle barışık olun,sıkıntı yapmayın bu konuları.

14. 24 Ocak 2007
  15. bera-berrak

bera-berrak Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok yakın arkadaşım kullandı o korseden;tavsiye edilen şartlara da uydu ama sonuç alamadı:1no2:

16. 28 Ocak 2007
  17. alinkam

alinkam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    göbek ve mide yağlarını eritmek için spor şart ...
    kısacası günde 10 sefer mekikle başla ve arttır sayıyı ama hergün yap ve yediklerinede dikkat et özellikle herkesin dediği gibi akşam yatma saatinden 3-4 saat önce birşey yeme.. yatacağın zamanda 1 tatlı kaşığı bal ye:1yes2:
    bal gece boyunca vücut yağlarını yakmaya yardımcı oluyormuş..
    sabah uyandığındada 1 bardak ılık suya 1 tatlı kaşığı bal ile 10 damla limon suyu karışımını iç...
    umarım faydalı olur
    mekik çekmeyi unutma!!!:teselli:

18. 28 Ocak 2007
  19. eny

eny Guest

alinkam çok haklı önceki doğumumda 30 kilo almıştım bir buçuk ayda rejim yapmadan sadece sporla 15 kilo vermiştim, mekik başlarda zorlanırsın ama ben 100 tane çekiyordum, karın falan kalmamıştı..Şimdi mi yine doğum yaptım ve yie şişkoyum ama şubatta başlıyacağım kısmetse...