Parasıyla evdekileri avucunun içine aldı ya:(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU3 tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

merhaba bayanlar öncelikle cok sinirliyim ve hata yaparsam affetin.ya size bahsettiğim abimin kendisinden 10 yaş büyük sevgilisi bizim evdekileri tamamen avucunun içine aldı ya cok sinirleniyorum.bizimkilere hediyeler paralar falan bizimkiler coştu artık ve o kızdan iyisi yok şimdi belkide benmi o mu deseler onu seçecekler.çünkü anlatamam ne derece para saçtığını...ve sonunda dün abim kızın 1.yıllarına yönelik bmw alacakmış işlemlerine başlamış 63 milyar vermiş arabaya ya inanmıyorum ve abim 1.yıla kadar onunla cıkmaya devam edeceğini söylüyor kafayı yicem yaaa:çok üzgünüm:

2. 3 Kasım 2008
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    anlamadım kız mı ağabeyine BMW alacak ,ağabeyin mi kıza , 1 yıl da:uhm:....

4. 3 Kasım 2008
  5. lakhesis

lakhesis Guest

işte ben bunun için hep derim bilinçli olmalı insan akıllı olmalı..
    bin yılda tecrübe olsa bazı şeler değişmiyor demek..
    o kız yarın öbür gün haberlerde defalarca gördüğümüz gibi alıp herşeyi kaçarsa abini düşünemiyorum..
    ama körü körünede ..
    nese canım sen soyutla kendini tamamen . çok çok sinir oluyosan bile çok çok hediyesini kabul etmessin tavrını koyarsın olur biter..
    bana göre de bmw den hediye olmaz.. eşim bile olsa..

6. 3 Kasım 2008
  7. zeymuran0

zeymuran0 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.745
    Ödül Puanları:
    238
    ailen maddiyata çok önem veriyor demekki.aslında paraya bu kadar teslim olmaları büyük olarak onlara hiç yakışmamış.abin de para için sürdürüyor heralde bu ilişkiyi.bence sizin yapabileceğiniz pek bişey yok.o kadın da belli ki alışkın parasının gücüyle birşeyler elde etmeye.

8. 3 Kasım 2008
  9. EU3

EU3 Guest

cok kötüyüm bayanlar ya...napıcam bilemiyorum kızı defalarca uyardım ben kötü oldum o olayıda anlattım sizlere bana akıl verin delircem valla delircem:Saruboceq::Saruboceq:

10. 3 Kasım 2008
  11. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    çok enteresan bir durum genellikle aileler erkek çocuklarından yaşça büyük kişilerden hoşlanmazlar ama sizinki pek bir göze girmiş. bu arada abinin kız arkadaşının mesleği nedir çok merak ettim

12. 3 Kasım 2008
  13. haxsxarxix kedi

haxsxarxix kedi pıtırcık şurubu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım oncelıkle sakın olup tam manasıyla anlat ıstersen durumu, cunku ben cok net anlamadım. abın mı araba alacak kız mı ona? kızın senı rahatszı eden durumu nedır tam olarak? yas olarak abınden buyuk olması mı? yoksa ne bıleyım felegın cemberınden gecmıs gıbı bı durummu var da bu kadar kaygılandın? bı de su var tabı , para cok onemlı gunumuzde ona hayır dıyecek o kadar az ınsan var kı.. bunu aılenı karalamak ıcın soylemıyorum, brz kafasını kullanan herkes parası sayesınde kendını sevdırır de saydırır da...

14. 3 Kasım 2008
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bende anlamadım. şu arabayı alanı bir öğrenebilsem,ona göre cevap yazacağım da. ağabeysi değil sanırım. 1 yılı bekliyormuş...hediyeyi mi bekliyor acaba......net anlasam.....
    1.yıla kadar onunla cıkmaya devam edeceğini söylüyor kafayı yicem yaaa

bu sözden ağabeyinin arabayı beklediğini çıkardım. o zamana kadar çıkmaya devam edecekmiş.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2008
  16. 3 Kasım 2008
  17. EU3

EU3 Guest

sinirden anlatamıyorum kızlar ya kusura bakmayın...abimin 6 aylık bir ilişkisi var kız cok zengin türkiyenin sayılı zenginlerinden abimde onunla oynuyo...parasını yiyo kızı uyardım ben suçlu oldum kavga ettik evdekilerle.şuan kız cok önemli bizimkiler için.hediyeyi alacak kişi o kızkafamçokkarıştı

18. 3 Kasım 2008
  19. details

details pozitif olabilmek.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    siz aile bireyi olarak uyarmışsınız..
    artık ,
    yetişkin insanlar olduklarından yapılabilecek pek de bişey yok zamana bırakmaktan başka..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.