Parfüm Seçiminde Önerileriniz ???

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve sweet__ tarafından 21 Şubat 2008 başlatılmıştır.

?

içlerinden en güzel olanı hangisi ???

1. Paco Rabbane Ultraviole

Oylanma: 8
    34,8%
  2. Estee Lauder Intuition

Oylanma: 1
    4,3%
  3. emporio armani she

Oylanma: 12
    52,2%
  4. Cerruti 1881 Woman

Oylanma: 2
    8,7%
    21 Şubat 2008
    Konu Sahibi : sweet__
  1. sweet__

sweet__ Guest

arkadaşlar bu aralar bir parfüm almak istiyorum ama karar veremiyorum . aklımda 4 adet parfüm var
    bende size danışmaya karar verdim
    esmer tenliyim ama tenim cok koyu değil .
    migren rahatsızlıgım var bu nedenle şekerli ve cok cok agır kokuları sevmıyorum (vanilyalı ..gibi)
    benim şeçtiğim 4 kokudan hangılerini tavsiye edersiniz birde sizden ricam kokuyu biliyorsanız lütfen tarif edin yanı çiçekmi - meyvamı -baharatmı ...vb gibi

anket gibi yapıyorum ki en çok begenilen kokuyu daha rahat anlıyım :)))

şimdiden çoooook teşekkür ederim yardımlarınız için

2. 21 Şubat 2008
  3. sweet__

sweet__ Guest

kimse yokmu bana yardım edecek şimdi :KK43:((

4. 22 Şubat 2008
  5. delphines

delphines Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Aslında yazdığın kokuların hepsi çok güzel, tarif etmek zor çünkü hem kokular tenden tene değişiyor hem de herkesin bir kokuyu algılayışı farklı, ama bu kokulardan en güzelleri ultraviolet bence...hafif tatlımsı bir koku ama rahatsız edici değil, intuition da güzeldir ama oldukça kadınsı bir koku, armani she de genelde erkeklerin beğendiği bir kokudur..

6. 22 Şubat 2008
  7. sweet__

sweet__ Guest

sagol cnm ilgilendiğin için.. bugün iş yoğunluğundan fırsat bulup bır tanesini deniye bildim ancak .. ultraviolet .gercekten hoş kokusu var hafıf önce çiçeksi gibiydi zamanla hafif şekerli bir hal aldı ama diğerlerinede bakmak istiyorum ..

istediğim koku öyle bir koku olmalı ki hem çekici hem güzel hemde hissedilebilen bir koku buram buram kokmalı yanı devamlı tazeleme geregi duymamalıyım offfff çok kararsızım .. :çok üzgünüm:

sürekli parfüm değiştirmekten hoşlandığım söylenemez benim kokum olsun istiyorum ama hangi koku bulamıyorum :sm_confused:

8. 22 Şubat 2008
  9. delphines

delphines Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum, üstelik çok beğenerek alıyorum ama eve gidince pişman oluyorum, bu yüzden ben kendimce bir yöntem buldum 5 ml lik küçük şişeler var açık parfümcülerde, öyle bir şişem var, ruj gibi, kokunun önce açığını alıyorum 5 ml lik eğer beğenirsem orjinalini alıyorum, o kadar çabuk sıkılıyorum ki 30 ml bile çok geliyor bana bazen..
    kokunun kalıcılığı tene bağlı, bana çok hafif gelen bir koku başka bir arkadaşımda buram buram kokabiliyor, doğru parfümü deneye deneye bulucaz..ben en çok miracle, lacoste femme, tommy girl, chanel chance, 212 sexy gibi kokuları seviyorum....bi de her tende kalıcı olan kokular var mesela chanelin, diorun kokuları genelde çok kalıcıdır..

10. 23 Şubat 2008
  11. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Paco Rabbane Ultraviole var bende ve ben severek kullanıyorum

12. 21 Mart 2008
  13. kalipso

kalipso Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende eskide ultraviolet vardır,hoş değişik bir koku ve çok kalıcı.Bence esmer kaızlara ve kadınlara tam uygundur.Tarif etmeye çalışırım-bende azcık çiçek,azcık baharat ve vanilya.Tenle temasda kadifemsi pudra kokusuna dönüşüyor.Tatlı,ekonomik ve çok kalıcı bir koku.Ben 50 ml kullandım ve hep kokuyu değiştirdiğim için bu ilk ve son kullandığım oldu.Ama hoş bir koku gibi kaldı aklımda

14. 21 Mart 2008
  15. kalipso

kalipso Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende eskide ultraviolet vardır,hoş değişik bir koku ve çok kalıcı.Bence esmer kızlara ve kadınlara tam uygundur.Tarif etmeye çalışırım-bende azcık çiçek,azcık baharat ve vanilya.Tenle temasda kadifemsi pudra kokusuna dönüşüyor.Tatlı,ekonomik ve çok kalıcı bir koku.Ben 50 ml kullandım ve hep kokuyu değiştirdiğim için bu ilk ve son kullandığım oldu.Ama hoş bir koku gibi kaldı aklımda

16. 21 Mart 2008
  17. kalipso

kalipso Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende eskide ultraviolet vardır,hoş değişik bir koku ve çok kalıcı.Bence esmer kızlara ve kadınlara tam uygundur.Tarif etmeye çalışırım-bence azcık çiçek,azcık baharat ve vanilya.Tenle temasda kadifemsi pudra kokusuna dönüşüyor.Tatlı,ekonomik ve çok kalıcı bir koku.Ben 50 ml kullandım ve hep kokuyu değiştirdiğim için bu ilk ve son kullandığım oldu.Ama hoş bir koku gibi kaldı aklımda

18. 21 Mart 2008
  19. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben emporio armani kullandım uzun yıllar gayet memnundum tavsiye edebilirim