parfümlerim ve önerılerım

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve kocasinatapiyo tarafından 9 Kasım 2010 başlatılmıştır.

9 Kasım 2010
    Konu Sahibi : kocasinatapiyo
  1. kocasinatapiyo

kocasinatapiyo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    eSCADA MAGNETIZIM GUZEL BI K0KU YOĞUN ŞEKER COK KALICI 1 ŞİŞENIN YARISINDAYIM BIRDAHA ALIRMIYIM EWET ALIRIM
    PACCO RABANE BLACK XS ŞEKERLI BIR KOKU BEN ÇOK BEGENDIM İNSANI BİRAZ BAYIYO AMA KALICI BI PARFUM TAWSIYE EDERIM ŞİŞEM BITINCE UZUN SÜRE ALMAM
    GIVENCHY BE TÜRKİYE OLMAYAN BI PARFUM BANA BEBEK PUDRASINI ANIMSATIYO 3 ŞİŞE KULLANDIM DAHA ALIRMIYIM ALMAM ÇOK SIKILDIM ÇÜNKÜ AMA DENEMEYE DEGER BI KOKU
    BURBERRY WEEKEND BELKI 10 ŞİŞE KULLANDIM HALEN KULLANIYORUM ALIRMIYIM BIRDAHA BELKI 1 SENE ARAWERIP GENE ALIRIM BENIM YAKLASIK BI 5 YILDIR KULLANDIGIM BI PARFUM
    CHANEL CAHANCE 1 ŞİŞE DAHA BITMEDI AMA BEN BEGENMEDIM OLDUGU GIBI ÇİÇEK KOKUYO ÖVULDUGU KADAR GUZEL DEĞİL COCO MATMAZEL DAHA GUZEL
    WİSH PURE WİSH TÜRKİYEDE OLMAYAN BIR KOKU NORMAL WISHIN GUNDUZ VERSIYONU AMA COOOK GUZEL BI PARFUM ILK ALDIGIM ZAMAN BEGENMEDIM AMA SONRADAN ÇOK SEWDIM PARFUMUMU BITTIGI ZAMAN GENE ALIRIM
    CK EUPHORİA İLK ALDIGIMDA BUNUDA HIC SEVMEDIM BIR KAÇ KULLANIMDAN SONRA GENE COK SEVDIGIM BIR PARFUM BITTIGI ZAMAN GENE ALIRIM GERCEKTEN COK GUZEL YOĞUN VE AĞIR BI PARFUM ZATEN BU İKİNCİ ŞİŞEM
    DİOR HYPNOTİC POİSON BU KOKU BENIM EN SEVDIGIM PARFUM ÜSTÜNE PARFUM TANIMAM BELKI KULLANDIGIM 20 ŞİŞE OLMUŞTUR 3 AYDA BİR YENISINI ALIYORUM BU KOKU GERCEKTEN MÜTHİŞŞ
    HUGO BOSS İNTENSE 2 ŞİŞEM GUNLUK KULLANIM İÇİN İDEAL KOKUSU COK GUZEL AMA BOSS PARFUMLERI BANA GÖRE PEK KALICI DEĞİL BITINCE GENE ALMAM
    NARCİSO RODRİGUEZ FOR HER SÜPER Bİ PARFUM BITINCE GENE ALIRIM GENE ALIRIM BU 3 ŞİŞEM O BITER BEN ALIRIM ÇOK GUZEL BI KOKU
    PARİS HİLTON CAN CAN BU PARFUMUDE COK SEWIYORUM COOK KALICI VE MUKEMMEL BIR KOKU BUDA 3 ŞİŞEM TAVSIYE EDERIM

2. 9 Kasım 2010
  3. kocasinatapiyo

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu PARFUMLER SU AN KULLANDIGIM KOKULAR EVDE OLANLAR BUNLARIN DISINDA SORMAK ISTEDIGINZ PARFUM VARSA YARDIMCI OLURUM CUNKU PARFUM KONUSUNDA KENDIME COK GUVENIRIM COK PARFUM KULLNNDIM BUNLARIN DISINDA EN AZ KULLANDIGIM 50 PARFUM DAHA WARDIR

4. 10 Kasım 2010
  5. melankolera

melankolera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    cnm çok güzel açıklamışsın ellerine sağlık.. hipnotic nasıl bi koku yaa çok merak ediyorum onu bi deneyemedim..

6. 10 Kasım 2010
  7. kimzo

kimzo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    hypnotic poison çok güzel bi koku etfanızla beraber sizde sürekli kendinizi koklamak istiorsunuz.

kocasinatapiyo eline sağlık ; benim listemdede olan parfümlerden var kokusunu merak ettiklerim güzel açıklamışsın.

8. 10 Kasım 2010
  9. kocasinatapiyo

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun arkdaslar HYPNOTİC POİSON bence dehşet bı koku bu zamana kadar sayısız parfum kullandım ama bunun kadar güzel bı parfum daha görmedım yagnı soyle dıyım dünyada BIR TANE PARFUM SEÇME SANSIM OLSA HYPNOTIC DERIM AYRIYETEEN PARIS HILTON CAN CAN VE NARCISO RODRIGUEZI DE ONERIRIM NARCISO KIMILERINE GÖRE AGIR BI PARFUM AMA BANA GÖRE COK HAFIF BI PARFUM GENEDE DENEMENIZI TAWSIYE EDERIM

10. 10 Kasım 2010
  11. kocasinatapiyo

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ayrıyetten parfum takas topiğine gele bılırsınız içlerınden bagzılarını takas edıyorum sızlerınde kullanmadıgı yada sıkıldıgı parfumler warsa takas yapabılırsınız

12. 10 Kasım 2010
  13. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    e başka parfüm kalmamış, maşallah:KK9:

14. 10 Kasım 2010
  15. melankolera

melankolera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    nasıl bi koku tatlımı baharatlımı, renginden tatlımsı koku olduğunu düşünüyorum ama ?? bu kırmızı rengi için soruyorum.. hangi koku tarzında hangi kokuya en yakın buluyosun.. mesela black xs tarzımı gucci rush tarzımı magnetizm tarzımı hangi kokuya daha yakın benziyo

16. 10 Kasım 2010
  17. kocasinatapiyo

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hiç birine benzemıyo kendıne has bı kokusu war baharat kokusu ama tatlı bır baharat kokusu yagnı ınsanı baymıyo ama cok hos tarıf edemıyorum tam olarak denemenı tawsıye ederım agır bır koku ama

18. 10 Kasım 2010
  19. porcelain

porcelain Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    eline sağlık valla cok guzel olmus cok guzel acıklamıssın. ben cd addict i cok merak ediyorum eger kullandıysan beğendin mi diye sorucaktım. bi ara sevilde denemiştim ama butun parfumler birbirine karıstığı için hatırlamıyorum kokusunu :)) tavsiye ediceğin bi parfüm mü