Parfümlerinizi Genelde Nerden Alıyorsunuz? Nelere Dikkat Ediyorsunuz?

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve melekyen tarafından 22 Haziran 2007 başlatılmıştır.

22 Haziran 2007
    Konu Sahibi : melekyen
  1. melekyen

melekyen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Parfüm alırken orjinallik sizin için ne kadar önemlidir? Fiyat ne kadar önemlidir?
    Ben bu zamana kadar ykm ve tekin acardan alışveriş yapıyordum fiyatlar ve orjinallik benim için çok önemlidir... İnternette alışverişe yeni yeni alışıyorum. Bir arkadaşım parfumarka.com dan bahsetmişti gözatmanızı tavsiye ederim. Agent Provacateur aldım ve teslimat konusunda da çok titiz davrandılar. Burdan daha uygun fiyat veren bildiğiniz site varsa paylaşırsanız sevinirim...

2. 1 Ağustos 2007
  3. Felista

Felista Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim belli olmuo nerden aklıma eserse ordan alıorum he tabi bide fiyatları ufakdan araştırırım ama canım süpermarketlerden alıorum coğunlukla

4. 6 Ağustos 2007
  5. miniqkus

miniqkus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesınlıkle benım içinde orjınallık çok önemli nedense açık parfum kullanamıorum ben..kendi kazancım olduğu için fiyatıda pek önemsemıyorum..avonun nerdeyse tüm parfumlerı kullandım kullanmayada devam edıorum..netten hiç parfum almadım bence süreklı ırtıbata geçeceğin bi yer olursa daha ei olur ama şu sıralar yenı parfümler arayısındayım bi ara çıkıp bakıcam:)

6. 15 Ağustos 2007
  7. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    parfümerilerden alırım
    fiyatının yabancı parfümlere göre daha uygun olması nedeniyle yerli parfümlerden alıyorum ama orijinal alıyorum... açık parfüm asla almam...

8. 25 Ağustos 2007
  9. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim içn ilk planda orijinal olması gelio çnkü hassas ve allerjik bi yapım var sahte parfmler allerji yapıo bende.bir yıldır kullanmayı daha cok sevdigim avon surreal kokusundan cok memnunum diger yandan da tekin acarın indirm günlernden aldıgım parfmler de harika.

10. 19 Eylül 2007
  11. askprensesi

askprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla canim ben pahali magazalardan alirirm genelde ve alirken bilegime sikar yarim saat bekletirim guzelse oyle alirirm suana kadar cok parfum eskittim ama hic igrenc parfum alamdim aldiklarimi herkez begendi

12. 25 Eylül 2007
  13. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    parfüm konusunda cok hassasimdir ben.onun icin kullandiklarim orjinaldir ve yalnizca belirli magazalarda oluyor..

14. 2 Ekim 2007
  15. asmunikal

asmunikal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    noa yı çok seviyorum e malum öğrenci olunca orjinal parfüm alamıyorum ama en son kullandığım 2 açık parfümde boynumu tahriş etti :KK43: acaba kolyeden midir diye düşünüyorum ama sanmıyorum :KK43: avonun parfümleri tahriş etmiyor.... ama şimdi isilik gibi kabardım... napıyım bende giyierime sıkarım :)))

16. 6 Ekim 2007
  17. sevdiyar

sevdiyar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nerden denk gelirse

18. 5 Ağustos 2008
  19. EU1

EU1 Guest

hayatımda hiç açık parfüm almadım ama geçen gün kızılaydan geçerken arkın siparişlerini verdim o sırada bana sanıp bileklerime sıktılar valla aynı kokuyodu çok şaşırdım zaten 2 alana 1 bedavaydı ne çıkar alıcam 3 tane beğenmezsem atarım zaten