park yatak alanlara sorularım var?????

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve gulen tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

7 Eylül 2008
    Konu Sahibi : gulen
  1. gulen

gulen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar günlerimiz yaklaşıyor artık hazırlıklarda hızlandı.ben bebeğime park yatak alıcam ama merak ettiklerim var.1.si park yataklara uyku setleri oluyor mu?2.si kaç yaşa kadar yatıyor bebişler?memnun olanlar ve olmayanlar nedenleriyle yazsınlar.şimdiden teşekkür ederim.

2. 7 Eylül 2008
  3. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Dişarida bulmak zor oluyormuş sanirim uyku seti.ben nette görmüştüm
    belki büyük şehirlerde olabilir
    yada kendin diktirebilirsin
    3yaşa kadar yatildiğini biliyorum canim

4. 7 Eylül 2008
  5. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende park yatak aldım.internetten sipariş ettik.1 buçuk 2 yaşına kadar üst katta yatabilir sonra alt katta 4 yaşına kadar yatabilir yazıyor.ona özel uyku seti çok aradım ama yok.internette 1 model gördüm onunda rengini beğenmedim.satılan uyku setlerinin ebatları çok büyük.ben 2 seçenek düşündüm ;
    1. diktirmek
    2. nevresim takımı almak
    diktirirsem hazır satılanlar gibi cicicili bicili olmaz klasik olacaktı.vazgeçtim ve taçtan organik çok güzel nevresim takımı aldım.fiatı da 40 ytl.bu da internetteki resmi

6. 7 Eylül 2008
  7. ddm

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

8. 7 Eylül 2008
  9. beklemek

beklemek Aşklarım İrem ve Eymen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim ablam kullandı ve çok memnun kaldı yaşına kadar yatırdı verdiği paranın hakkını ödeyen bir yatak yani bu bende şimdi ikinci çocuğum için bunlardan alacağım uyku seti olup olmadığını bilmiyorum canım ama nevresim almak uygun görünüyor bana ben öyle yapacağım kısmetse

10. 7 Eylül 2008
  11. diloks

diloks ben oğlumla doğdum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ddm ben de fikrimi yazayım.tayinciyiz ve de gelgit yapacağımız için ailemize ben park aldım.kraftın.içine ship yada yazılışı yanlış olabiliro mrkadan şilte yaniyatağını aldımaynı ebatta.
    uyku seti olmuyor evet bulmak zor.ben de almadım ama buldum alacağım şeyleri.taç ta bebek yorganı var terletmeyen,30 lira dedi, 100 cm'e 150 cm(standart).kaz tüğü yastık 10 küsür lira taçta.(yastık erken ama bilgin olsum)Bir de yine taçya aynı yorgana uyan nevresim takımı beğendim.ama benim beğendiklerim daha pahalıydı.Şu organik olanı beğendim 40 lira ondan araştıracağım.ama ilk zamanlarda battaniyemi nevresime geçireceğim kalın olmasın diye.
    umarım azçok yardımcı olabilmişimdir.

12. 7 Eylül 2008
  13. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    nette 45 yazıyor.burdaki taç mağazasından biraz pazarlıkla 40 a aldık.yorgan yok.ayrı yaptırıyorum.yatak,yorgan ve 2 yastık sipariş verdim hepsi 30 ytl.
    yatak pamuk ve elyaf karışık,diğerleri terletmeyen elyaftan.bi arkadaşım sadece elyaftan yaptırmış çok memnun,bende çok kabarık olamsın diye pamukla karışık olsun dedim.kullanışlı olmasa 60 ytl ye park beşik yatakları var artık ondan alırız.
    aynı nevresim takımının uyku setide var çok şirin.ama ebatları büyük.kenarlıklarını kulanamayacağım haliyle nevresim takımı daha mantıklı geldi.

14. 8 Eylül 2008
  15. ddm

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler inşallah bende bulabilirim uygun bişi.ben hazır yataklardan aldım

16. 10 Eylül 2008
  17. gulbeseker

gulbeseker HAYATIMIN TADLARI...BÜYÜYORLAR Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bende park yatak aldım.. ben ilk defa kullanacağım ama kız kardeşim iki kızınıda bunlarda büyüttü gayet rahat oluyor.uyku seti uymuyor ama nevresim oluyor. uyku setinin de sadece şu kenar korumaları pek olmuyor gerisi kullanılabilir gibi geliyor bana .. nacizane benim fikrim bu...

18. 10 Eylül 2008
  19. ---***AppLE***---

---***AppLE***--- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bı tanıdıgımda kraftın tıtresımlı muzıklı olan modelını aldı memmunum dıyor bu ozellıklerını kullanamamıslar cunkı pıl dayanmıyormus bırde ancak 1,5 2 yasına kadar yatabılırmıs bırde cok pahalı 360 ytl sonradan oyun parkı olması gusel park yatagın boyle ozellıklı olanından degılde normalınden almak daha mantıklı