Park Yatak Alanlara Sorum Var!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ficipi tarafından 19 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ficipi
  1. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    Gecen hafta internetten park yatak ve iç yatağını sıpariş ettım ve ertesı gun geldı..
    Dayanamadım ve hemen kurdum.
    Ben içinin yatağını koyunca Üstte kalan kısmın uzunluğu cok az geldı bana.Acaba yatağı kalın mı aldım dedım ama standartmış bu yatakların kalınlıkları.
    yatağın içine koyulacağını hesap mı etmemişler ne?ışte bunlara kafam takıldı sizde durum nedır acaba?
    Cıbınlığıde dıkdörtgen seklınde üstündekı susulerı varken takılamıyor cıkarmak gerekıyor.
    Oda oyle yukarıdan asagıya doğru değil dırek yatağın ustü dumduz bırsekılde kapatılıyor.
    Benımkı craft JENNY bu arada.

Son düzenleme: 26 Nisan 2009
  2. 19 Mayıs 2008
  3. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    valla bizde dün aldık internetten ben baby care aldım.baya büyük ve gayet güzel.haziran annelerinde resmi vardı.orta filesini geçirdi eşim ama henüz standart yatak almadık.annem yatak yapacak içine..cibinliği ve oyuncagında sorun yok.acaba kurulumunda bir hata mı oldu?iyice inceledin mi canım?

4. 19 Mayıs 2008
  5. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canımm park yatağı en üst seviyeye getirirsenn evet sorun oluyo çünküü yatak biraz kalınn..
    benimki 3 kademeli olduğu içinn ben orta seviye getiricemm sorun kalmıcakk canımm... ama park yatağın 2 kademeliysee zor olucakk senin içinn..

6. 19 Mayıs 2008
  7. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım benimkide senin aldıgından...ben içine yatak almadım...annem içine ince bir yatak yapacak...zaten ust katını çocuk hareketlendikten sonra kullanmak butun park yataklarda zor olur...bebeğin hareketlenince alt kata gecersin ve içinede aldıgın yatagı koyabilirsin...

üzerindeki oyuncaklara gelince ben şimdi onları takmayacağım...bebek kucukken gerek yok bence...ilerde takabilirim...

8. 19 Mayıs 2008
  9. ficipi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    Kurulumunda sorun yok.tek tek okuyarak yaptım doğru olduğundan emınım.
    Malesef ıkı kademelı benımkı bılseydım boyle bırsey ılr karşılacağımı 3 kademelı alırdım.
    Bebek hareketlenmeye başlayınca alta alıcaz dediğiniz gibi.Ozamanda çok alçak olur dedık ama altına destek koyarak yükselmeyı düşündük eşimle.Tesekkurler hepinize.

10. 19 Mayıs 2008
  11. elifsevde

elifsevde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ya ben park yatak nasil tam bilmiyom amaben dogum ebeleriyle konusdum bana ilk zaman söyle kücük yatak al dedi büyük yataklarda bebek rahatsiz oluyomus anne karninda kücük yere alisdigi iicn benim 40cm genislikde boyu ne kadar tam bilmiyom hemde istediginde sallaniyo ama cok rahat kizlar ben cok memnunum tavsiye ederim benden gören herkes aldi burda

12. 19 Mayıs 2008
  13. u2rem

u2rem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim ki de gelincikle aynı model pierre cardin 3 kademeli bizimkilerde orta kademede kullanırken kalın yatak rahatlıkla kullanılabiliyor ve ya alt kattaysa ama senin ki madem 2 kademeli ince yataklar var onlara uygun yatağını iade edebilme şansın varsa onlardan al derim...

14. 19 Mayıs 2008
  15. ficipi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    Canım ınce yataklar dediğin şiltelerden mi?
    Yumuşak yatak sağlıklı değil bılıyorsunuz.Oyuzden şilte kullanmayı düşünmüyorum.
    Bu yatklkarda sanırım standart ıncesi yok yanı galıba

16. 20 Mayıs 2008
  17. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    sevgili çıtır ben de jenny aldım 2 kademeli benimki de üstte hareketleninceye kadar yatıyomuş tabi ben kendi yatağını kullanmayacam annemin yaptığı yün yatağı kulanacm sonrada alt kademede kullanırız onun da içine biraz fazlaca bişeyler koyarız yani ne olacak yükseltiriz biz de türk usulü

18. 20 Mayıs 2008
  19. brooke

brooke Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar mrb. park yatak alanlar fiyatını yazabililer mi? bizim daha zamanımız var. ben kararsızım naıl bir yatak alacağım konusunda