park yatak hakkında

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zpoison tarafından 23 Nisan 2010 başlatılmıştır.

23 Nisan 2010
    Konu Sahibi : zpoison
  1. zpoison

zpoison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gny arkadaşlar sormak istediğim ben ilk etapta park yatağı düşündüm bebek odasına acaba bebek kaç yaşına kadar ğpark yatakta yatabilir

2. 23 Nisan 2010
  3. ilgimmm

ilgimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla arkadaşım benim bir yakınım kullanmıştı.2 yaşına kadar yattı oğlu,başka bir arkadşımda sadece 6 ay kullanabildi oğlu çok iriydi kırıldı. bence beşik al.şimdi çok güzel beşikler var ben kızıma onlardan almıştım 6 yaşında hala yatıyo.önce beşik olarak kullandık sonra yan korumalarını ve uundaki komidini çıkardım hala yatıyo ben bile sığıyorum tek kişilik tayklardan 5-10 cm daha küçük yani baya kullanışlı bence boşuna 2 sefer masraf etme

4. 23 Nisan 2010
  5. zpoison

zpoison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aslında bende ilk etapta öyle düşünmüştüm ama benim ikizlerim olacak bayağı bir masraflı olacak hesapladıkta. bende düşündümki 2 yaşına kadar park yatakta yatsalar ikisinede ayrı ayrı alsam daha sonra alttan çekmeli 2 li yatak yaptırmayı düşünmüştüm ama kararsız kaldım

6. 23 Nisan 2010
  7. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende çok kararsız kaldım park yatağı öve öve bitiremeyenler var üstelik bi yere giderken yanında da götürebiliyorsun o güzel yanı...

8. 23 Nisan 2010
  9. ceylaan1988

ceylaan1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    729
    Ödül Puanları:
    153
    park yataklar kansorejen madde içeriyo diolar ne kadar doğru blmem ama

10. 23 Nisan 2010
  11. __7n_bitirdin__

__7n_bitirdin__ GİZLİ BAHÇEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim henüz bebeğim yok ama merak ediyorum park yatak ve oyun parkı arasındaki fark nedir? ikiside birbirlerinin aynısı bakıyorum internette hep öyle ve park yatağın içinede ayrıca yatak alınıyor değilmi?