park yatak konusunda yardım

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve serra42 tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : serra42
  1. serra42

serra42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar 1 aylık bir oğlum var doğmadan önce karyola almıştık ama maalesef yatıramadık karyolasında oğlum uyurken sallanmak istiyor o yüzden bizde park yatak aldık hem ilerde de oyun parkı olarak kullanır diye. bu forumdaki yorumlardan STORK garden almıştım ama sallarken çok hışırdıyor kumaşların birbirine sürtünmesinden dolayı. Şimdi onu KRAFT la değiştirmeyi düşünüyorum ama onda da böyle bir sorunla karşılaşırmıyım?? Kraft kullananlar böyle bir sorun yaşıyorlar mı?? şimdiden teşekkürler

2. 21 Ocak 2010
  3. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben kraftın jenny modelini kullanıyorum.Ondada kumasların sürtmesden değil ama sesi cıkıyo gıcır gıcır ama bizi pek etkılemeedi

4. 22 Ocak 2010
  5. darkolive

darkolive eski obez, şimdi lopez :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bizimde chicco var çok memnunuz hiç hışır hışır yapmıyoor görüntüsüde çok şık kahverengi ve turuncu bizimkinin rengii

6. 22 Ocak 2010
  7. KBY

KBY Yupukçuk böceğimmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    biz de ilk başta chicco almayı düşündük uzaktan kumandalı olanından ta ki kraftı görene kadar.chiccoyu tam paket yaptırıyoduk arkadaşlarla almaya gitmiştik çok küçük dediler hakikaten de öyleydi kraf hem geniş hem de fonksiyonlu.amaaaa o da gıcırdıyoo:)hangi marka alırsanız alın bebek yattıkten kısa bir süre sonra gıcırdamaya başlar hele bi de bizim bebiş gibi canawarsa:)içinde tutamıyoruz.yarın tam 8 aylık oluyo.anlııcaanız kraftta da gıcırdama oluyo.oğlumu öperken eğilip yatağının içine elimi koyduğumda gıcırdıyo.bi de sallarken oluyodu ama sallamıyoruz artık.kısa bi süre sallamıştım şimdi kendi uyuyo

8. 22 Ocak 2010
  9. kartonkutu

kartonkutu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bebekten bebeğe değişiyo
    her yeni bir eşya alındığında keşke başka birşey alsaydım diyorsun.Bebeklerin huylarıda değişiyor ...marka olarak chicco diyebilirim hem diğerlerine göre daha az yer kaplıyor ve malzemesi iyi..bizimkine hem park yatak hemde karyola aldık 3 . aya kadar yan yatırma süngerinde uyudu süngerin şekli acayip oldubilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

10. 2 Şubat 2010
  11. mutlu78ankara

mutlu78ankara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar,bende 25 haftalık hamıleyım ve park yatak almayı dusunuyoruz.fakat pek bılgım yok hangı marka ıyı kabaca yazılanlara baktım hısırtı yapıyo dıye yazmıslar.bebegı uyandıracak kadarmı ses yapıyor?bırde kac yasına kadar yatabılıyorlar?ınternetten kraftın bır modelı cok hosumuza gıttı.magazada bakmayı dusunuyorum,kraftın her modelının kumasları aynımı?sımdıden tesekkurler...

12. 9 Şubat 2010
  13. helin25

helin25 Guest

PİERRECARDİN PS 132 İC DİZAYN GENİŞ 3 KADEME AYARLI BİLGİNİZ OLSUN DERİM
    2010 MODELLERİNİN KUMAŞLARIDA COK FARKLI:KK46::KK46:

14. 9 Şubat 2010
  15. UcukMavi

UcukMavi kocasının nazlı kelebeği Pro Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    203
    ben de kraftın jenny modelini kullanıyorum belli bi zaman sonra gıcırdama hışırtı oluyo ama bizi etkilemede doğduğundan beri onda yatıyor