park yatak kullanan anneler lütfen yardım edin

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve çelik198408 tarafından 2 Ocak 2010 başlatılmıştır.

2 Ocak 2010
    Konu Sahibi : çelik198408
  1. çelik198408

çelik198408 iki erkekim iki aşkım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mrb arkadaşlar efelerin efesi büyyüdddüüü gamyoncuiremsuve babannesinin aldığı beşiğe sığmıyor ne yapacağımı şaşırdım kesinlikle beraber yatamıyoruz o da bende uyuyamadık çünkü 10 dk bir kalkıp beni dürtüyo mama mama diye evimiz sobalı aynı odada yatıyoruz koltuk tan düşer diye yatıramıyorum yere 2 kat döşek seriyorum etrafını yastıklarla yükseltiyorum ama yinede baş edemedimkaydirigubbakcemile2 her kalktığım da çocuk başka yerde oluyo park yatak çok mantıklı şuan için ama efe gecede 3-4 hatta daha fazla kalkıp emmek istiyo karnını doyurmuyo ama uyanıyo işte:umursamaz: park yatak kullananlar nasıl emziriyorsunuz içinden alınca uyanmaz mı lütfen yardım opuyorumnanaktan

yada şu gece emmelerini nasıl kaldırırız bi akıl verin senağlama

2. 2 Ocak 2010
  3. nurten36

nurten36 askım oglum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zor bi durum biliyorum çünkü aynısını ben yaşıyorum bizimkide artık beşiyine sıgmıyo bebişyini kaldırdım artık yün minderde yatırıyorum ama olmuyo kafasını koydugum yere
    ayaklarnı buluyom beşik almayı düşümüyorum artık bikereden cocuk odası almayı düşünüyorum onun içinde biraz erken yaza inş. park yataga gelince yazın tatile gideceyim iiçin baktım bi kaç
    yere ama almadım içi derin içnden cıkarırken mutlaka uyanır eyer uykusuna düşkünse iş başkadır

4. 3 Ocak 2010
  5. çelik198408

çelik198408 iki erkekim iki aşkım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sağol nurtencim banada uyanır gibi geliyo bizimde eylülde taşınma ihtimalimiz var burda çocuk odam yok zaten taşınırsam ilk işim oğluma oda hazırlamak olacak

bide park yatak kullanan arkadaşlar hangi park yatağı önerirsiniz 100 de 300 de var aralarında çok fark var mı kiiiiii

6. 3 Ocak 2010
  7. bxixgsxixze

bxixgsxixze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    cnm benim oğlum şuanda tam 2 yaşında ve halen daha park yatakta yatıyor.
    senin dediğin gibi benimkide 3-4 kere süt emmeye kalkıyor.
    ama ben bir zorluk yaşamıyorum açıkçası.
    yatağından almakta zorlanmıyorum.
    zaten süt içerken yarı uykulu oluyor.sütünü içtikten sonra yatağına koyuyorum.biraz sallıyorum.dalıyo hemen uykuya.
    ben tavsiye ederim park yatağı.
    ben comfy kullanıyorum.biraz kenarlarında çatlama oldu.
    alacaksan chicco al bence.

8. 3 Ocak 2010
  9. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    benım oglum 20 aylık hala park yatakta yatıyor hıc sorun olmuyor emıyorda

10. 5 Ocak 2010
  11. azure76

azure76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde 13 aylık bir oğlum var. Hala park yatakta yatyor çok memnunum. Ben Pierre Cardin almıştım hala sapasağlam.

12. 15 Ocak 2010
  13. SMA

SMA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selamun Aleykum kızlar.Benimde kızım bambu beşikte yatıyordu.Çok şükür 1 sene kullandım.Artık oğlumla aynı odayı paylaşacaklar inş.Ama odamız küçük olduğu için ne tarz bi yatak alayım karar verememiştim.Şu Ikea da büyüyen ahşap yataklar vardı.Aslında güzel çok kullanışlı ama bana pahalı geldi.Yani düzenek çok basit olunca 225 etmez dedim.Bende şimdi park yatak almak istiyorum.Gerçi benim kızda gece sabaha kadar emiyor ama mecburum.Hangi markları tavsiye edersiniz.İnternettenmi almak mantıklı yoksa yerinden mi?Ben park yatakları çok beğeniyorum bu arada.Çok kullanışlı oluyolar.:nazar:bayanssulusmile