park yatak kullanan anneler

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve selege tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : selege
  1. selege

selege İlayda Deniz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar park yatagın alt kısmına yatırcam kızımı artık ancak alt kısım çok yerde kaldı gibi yanlarıda fileli acaba soguk olurmu diye endişeleniyorum,kullanan anneler yükseltmek için birşey kullanıyormusunuz?

2. 12 Ekim 2010
  3. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Slm, ben henüz doğum yapmadım ama bebeğim için ben de park yatak aldım. Benim fikrime göre alt kısma yatıracaksan soğuk olabilir. Artık havalar soğudu. Park yatağının boyutu ne bilmiyorum ama o boyutta yatak alıp içine yerleştirebilirsin. Tabi tecrübeli annelerin daha farklı fikirleri de vardır eminim.

4. 12 Ekim 2010
  5. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    ben de park yatakta uyutuyorum kizimi,henuz kucuk alt kisma gecmeye cok ama eger usur diyorsaniz,park yatagin bir duvarina disardan kucuk bir battaniye sarabilirsiniz.Hava akimi olmayinca usumez,diger tarafi da acik birakirsiniz ki yandan bebeginizi gorebilesiniz.Bir de altta yada ustte olsun,altina park yatagin boyutuna uygun dosek yada yatak koyarsaniz daha saglikli olur,yukselmesi icin degil,sirti duzgun yatakta olsun diye.Saglicakla.

6. 12 Ekim 2010
  7. pamukannesi

pamukannesi Göründüğün gibi değilsen,hiç görünme daha iyi...' Üye

Beğenildi:
    1.138
    Ödül Puanları:
    163
    canım kaç gündür düşündüğüm konuyu sen yazmışsın.. bende oğlumu alta geçirdim ama çok aşağıda oldu dediğinin gibi..üstelik içinde yatak da var.. bi kaç gündür öksürüyodu.. bende yanda ki filelerden soğuk aldığını düşündüm.. çok yerde çünkü.. 2 tane çarşaf vardı, karşılıklı fileleri kapattım çarşafla.. ama görüntü kötü oldu tabi.. ben park yatak aldığım için pişmanım ne yalan söliyim.. dakka başı sorun çıkıo.. sende öle yap canım.. kapat o açık fileleri.. baya baya, gece çok soğuk oluyo çünkü

8. 13 Ekim 2010
  9. nilly

nilly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende daha alt kata yatırmadım ama arkadasım ortopedık yatak almıs baya yukselmıs. ben de vıskon yatak almıstım ılk basta onu atmak ıstemıyorum altına tek kısılık yun yorganı dösek gıbı katlamayı dusunuyorum.

10. 13 Ekim 2010
  11. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    bende park yatağa ortapedik yatak aldım...alt katta yatıyor..park yataklar için özel ortapedik yataklar var..arastır istersen

12. 13 Ekim 2010
  13. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ben park yatağın alt kısmında yatırıyorum

ama park yataklar için tasarlanmış ince yataklarda değil
    bildiğimiz yaylı bebek yataklarında alması falanda kolay olay bu şekilde

ben memnunum

14. 13 Ekim 2010
  15. selege

selege İlayda Deniz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende park yatagı aldıgım yere gitcem ortopedik yatak alcam en azından yükselir sonra da uyku setinin kormalığını filelerin oraya dikecem öyle düşünüyorum bakalım güzel olursa yarın yazarım.

16. 14 Ekim 2010
  17. haydimutfaga

haydimutfaga Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızım 8,5 aylık. bizim de altkatta yatıyor.altına 2 yorgan serdim.

18. 14 Ekim 2010
  19. esenruzgar

esenruzgar Bitti ... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benim de öyle bir sıkıntı var. Alt kısmına serilir de, yan fileli kısımları kapatmak lazım. Ben içine battaniye serdim ama bu sefer de içine düşecek gbii duruyor battaniye. Yan taraflardan tutturmak lazım. Kışın yatırmak için hiç uygun değil bence park yatak. Şimdi sırf yatak için oda takımı almayı düşünüyorum. Henüz beraber yatıyoruz, bir şekilde yatağa geçirmek istiyorum. Park yatağı oyun parkı olarak kullanmayı düşünüyorum.