Park yatak kullanan bebişlerin anneleri...

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve pamukannesi tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : pamukannesi
  1. pamukannesi

pamukannesi Göründüğün gibi değilsen,hiç görünme daha iyi...' Üye

Beğenildi:
    1.139
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşlar bebeğim 9 aylık.. park yatağımız var.. şimdilik en üst kademesinde yatıyor.. alt kademeye geçirecem ama bi sorunumuz var.. hani beşiğin yanlarına bebek nevresim takımında olan örtülerden geçiriyoruz ya, alt kademeye geçince onu nasıl yapcaz.. benim ıoğlum yandaki filelere başı değince uyanıyor, huzursuz oluyor.. hadi üst kısmındayken verdikleri mandallarla tutturuyoduk ama alta geçince napıcaz?

2. 27 Ağustos 2010
  3. 1tanelerimozi

1tanelerimozi ömrümün manası.. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım merhaba bizim de park yatağımız var alt kademeye geçince yatak koruyucuları kullanamıyoruz sanırım çünkü ben onlardan beğenmiştim de tavsiye etmemişlerdi uyku sati almıştım bende..
    alt kademeye geçtik bizde çünkü ömür ayağını atıp dönmeye çalışıyordu..hiç birşeyle tutturmuyorsun direkt yatağı koyuyorsun..
    alta geçince biraz aşağıda oldu gibi geldi bana altına battaniye koydum biraz yükselttim güzel oldu..

yardımcı olabildim mi bilmiyorum canım.. ben bunları yaptım paylaşmak istedim.. sevgiler..

4. 29 Ağustos 2010
  5. misya

misya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    bizim uyku setinin kenarlıkları ve bağlama ipleri uzunmuş ben normal karyola için uyku seti almıştım Belisten yettiği kadar o filenin deliklerinden geçirerek ve köşelerden geçirerek bağladım altta da yatak var yükseltiyor tabi biraz (onlara uygun sünger yatak) alta birşeyler de koyabilirsin yükselsin diye.

6. 1 Eylül 2010
  7. 20MAYIS

20MAYIS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bunları ogrendgm ıyı oldu