Park yatak kullanan Deneyimli Annelere Sorum varr

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Gulperi tarafından 4 Ocak 2009 başlatılmıştır.

4 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Gulperi
  1. Gulperi

Gulperi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar park yatak kullanan anneler size sorularim var .
    bu yataklar besik aparatlari takilinca kolay sallaniyor mu sallanirken cok gicirti veya ses cikartiyormu,
    ve en onemlisi acaba gulmeyin ama bebisler hamak katinda yatarken usurlermii (ince yatagi filan da olsa usur muu).yerimseniben

dayaniklilik olarak hangi markayi onerirdiniz.ben Kraft -Baby Care - Babymax arasinda

kaldim.dusunce ve onerilerinizi bekliyorum

tesekkurler herkesea.s.

2. 4 Ocak 2009
  3. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Bizim sallanır beişiğimiz olduğu halde oturma odasına da park yatak aldım.
    Kraft aldım canım.
    Üzerinde oyuncakları var.Sallanırken sorun olmuyo da,sallanması beni pek tatmin etmedi.
    Bide sallarken hamak katı sürtüyo bi ses çıkıyo..
    Kenarıda file olduğundan üşür diye düşünüdüm.Polardan kesip,yanlara astım ben.Aynı yatak koruyucular gibi.Yalnız enimki tek katlı polar..
    Yattığı kata da annem bi battaniyeyi dörde katlayıop serdi.

4. 4 Ocak 2009
  5. EU1

EU1 Guest

bende yattığı kısmın altına yorgan serdim ama sallanırken belli müddet sonra ses çıkarmaya başlıyo zaten hamakda sürttüğü için ses yapıyo

6. 4 Ocak 2009
  7. seycik

seycik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben "baby 2 go" kullanıyorum, çok memnunum sallanırkan hiç bir problem yaşamıyorum. orta kata yatak aldım ve de uyku seti yerleştirdim, görüntü olarak pek tatmin etmiyo ama bebiş üşümüyor, yatağın üzerine yorgan yerleştirdim nasılsa daha küçük yorganla kendini ısıtamaz diye, yorganın üzerine yatırıyorum. bu arada ben sallanmasını istemiyorum

8. 5 Ocak 2009
  9. edolina

edolina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Ben Kraft aldım.Çok memnunum.Sallama ayaklarını bir süre taktık ama kızım sallanmaktan pek hoşlanmadı.Sallarken gıcırtı falan çıkmıyor.

Ben yatağı internetten sipariş verirken ara katı için park yatak şiltesi,alt katı için ortopedik yatağını da birlikte sipariş vermiştim.Çok pahalı değiller.Sen de yatak şiltesi alabilirsin ama almam dersen diğerlerinin yaptığı gibi yorgan,battaniye gibi birşey serebilirsin.
    Zaten yatakla birlikte ara katına da koyabileceğin tahta üstüne ince süngerli bir parça geliyor.Onun üstüne şiltesini serdim ben.Üstüne de yatak kenarlıkları takımını yerleştirdim.Böylelikle yanlardan da esmiyor.Yatırırken penye battaniyesinin yarısı altına gelecek şekilde yatırıyorum.Gece biraz daha soğuk olduğu için polar battaniye örtüyorum.Odamız 21 derecenin altına düşürmemeye özen gösteryoruz.

Alt açma bölümünü de ayakucuna taktık.Sürekli kullanıyorum.Çok rahat oluyor.

Ben iyi ki park yatak almışım diyorum.

10. 23 Eylül 2009
  11. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146

_DaRKiNLiFe_
    canım sizin kraft kullandığınız park yatak
    kodu 821 olanmı

12. 23 Eylül 2009
  13. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.117
    Ödül Puanları:
    463
    ben pierre cardin kullanıyorum yaklaşık 3 senedir. çok memnunum. içine yataşın ortopedik bebek yatağından koydum, çok kullanışlı oldu. şimdi 2. bebeğime de kullanıyorum tavsiye ederim.

14. 23 Eylül 2009
  15. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben craft kullanıyorum içine uyku setini çengelli iğnelerle tutturdum, bende hiç ses çıkarmıyor sallanırken de çıkarmıyor geniş çok rahat bebeğim hertürlü dönüp uyuyabiliyor oyuncakları da var müzikleride birde titreşimli :KK70: fakat titreşim niye var hiç anlamadım ve hiç bi işede yaramıyor ama çok memnunum tavsiye ederim...

16. 23 Eylül 2009
  17. beyus

beyus oğluşummmmmmmmmmmmmmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    o titreşim nie war bende anlamadım cnm bende craft kullanıyorum dediğin gibi çok rahat:KK46:

18. 12 Ocak 2010
  19. dimplehawk

dimplehawk Ensar'ım ; lokum paşammm Pro Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    Peki arkadaşlar kraft 821 modelini kullanan anneler var mı aranızda?
    ıç yatağını alacağız, fakat içinin net ölçüsünü bilmiyorum, park yatak şuan çantasında, ölçü verebilecek biri olursa çok memnun olurum olumunekankayizsmile