park yatak kullananlar

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve emda tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : emda
  1. emda

emda sevgi pıtırcığım ADA Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar aranızda park yatak kullanan var mı? kızımın yatağı karyola tipi kenarlarında korumalık var ama artık onlara tutuna tutuna kalkıyor düşücek diye ödüm kopuyor geceleri bile zor uyuyorum careyi park yatakta gördüm ama ondada tereddütlüyüm bi arkadaşım ayaklarından park yatağın kapandığını söyledi içime kuşku düştü memnun olan var mı aranızda?

2. 4 Eylül 2009
  3. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    ben kullanıyorum gerçi biz hala üst kattayız
    kapanma olayı olucağını sanmıyorum kurarken dikkatli
    olduktan sonra kullanan herkesde memnun

4. 4 Eylül 2009
  5. selence

selence Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben kullanıyorum canım ve çokda memnunum 2 katlı olanlardan 1 ay öncesine kadar üst katta idi yatağı şimdi çok fazla hareketlendiğinden alt kata aldım yatağını bayada derin hatta koyup almak sorun olur diye hazır yatağın altına bir kat da ev yatağı koydum hafif yükselttim öyle olduğu halde ayakta durunca boyun hizasında hiç bir tehlikesi yok yani uyku setinide serdim ohh mis gibi oldu valla yatak odasında iş yaparken içine oturtuyorum oyuncaklarını veriyorum düşe kalka oynuyor :)) çünkü çarpsa bile kumaş olduğu için ve uyku setinden dolayı hiç bir yeri acımıyor :))

6. 4 Eylül 2009
  7. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    normal uyku setimi koydunuz içine bende düşünüyorum
    benim evim sobalı alt kata geçince üşür geceleri gibi geliyor
    gece sobada yanmıcağı için uyku setini koyunca daraldımı içi peki

8. 4 Eylül 2009
  9. sheylaa

sheylaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende kullanmaya başlıycam ama titreşimi falan yok sadece yatak park yatak işte.daha önce beşiği vardı şimdi park yatağa geçince salla diye tutturursa bide napcam?bişey sormak istiyorum kullananlara acaba rahatmı bu park yataklar bana çok rahatsız gibi geliyor bez sonuçta ve hafif bir dönmede sarsılıyor hemen hani sağlam gelmiyor pek.sırtları ağrımasın sonra omurgalarında şekil bozukluğu falan olur mu ki.yoksa bizlerinki gibi bir yataktamı yatırmak lazım ki????????

10. 4 Eylül 2009
  11. zakkum6644

zakkum6644 Ela Seni ÇOK Seviyorum... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    selam kızlar, biz de park yatak kullanıyoruz.küçük beşiği vardı ama sığmıyo tabi ki...

memnunuz biz. alt katına 2 yorgan koydum ayrıca. baş tarafını da yaklaşık 35 derece eğimli yaptım ki başı yastıkta durmuyo. yedikleri çıkmasın dye yaptım bir de rahat nefes alsın diye. bizim kullandığımız yataklar şunlar:

http://www.dortlermoduler.com/pictu.../_0_275_276_280_b.jpg&w=379,16666666667&h=500

bu yatakları koyunca zaten katlanma gibi bir riski de olmuyo. zaten kaliteli bir marka da baktığım kadarıyla çokkk pahalı değil. yani sonuçta 4 yaşına kadar kullanabildiklerine göre, sağlamlığı düşünülmüş olmalı...

12. 4 Eylül 2009
  13. ayshxixnce

ayshxixnce mis kokulu Defnem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende park yatak kullanıyorum ama artık kızım içinde rahat dönemediği için ağlamaya başladı geceleri bende karyolasına koymuştum uyusun diye orayı çok sevdi döne döne uyuyor yani şimdilik karyolasında odasında yatıyor..ama park yataktanda çok memnundum ayaklarını sabitlersen kapanma sorunu olacağını sanmam...

14. 4 Eylül 2009
  15. selence

selence Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tabi biraz daha daraldı ama çok değil kutu gibi oluyor korumalı
    normal bebek karyolaları için olanından aldım ben

16. 5 Eylül 2009
  17. gxuxlen yxuxz

gxuxlen yxuxz evimizin uğur böceği Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizde park yatak kullanıyoruz ve çok memnunum
    selence bişey soracakdım sana yatağın markası ve alt kata uyku setini nasıl koydun nereye bağladın ben bağlancak biyer göremedim acaba başka bi şekilde mi yerleştirdin merak eddim bizimkisi kraft

18. 5 Eylül 2009
  19. existhunder

existhunder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz geçen ay artık normal karyolamıza geçtik park yatakta rahat uyuyamıyorduk.Park yatak artık park oldu :)