Park yatak kullananlara sorum var

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve Gulperi tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Gulperi
  1. Gulperi

Gulperi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    yakininizda veya cevrenizde park yatak kullanan var mi .artilari ve eksileri neler dir.

kac aya kadar hamak bolumunde yatabiliyor bebekler 6 veya 7 aydan sonra hareketli oluyor. ozaman hamak bolumu yani ikinci bolum kullanilmaz gbi gorunuyor.derin degil cunki.gerci yakkindan incelemdim ama.fisfisfis
    bende heme cocuk odasi alma taraftari degilim ama arakatin derin olmamasi 8 aydan sonrasi icin dusunduruyo acikcasi.ya yatagin altini doldurcan ustune gene yatak sercen ortalarda olcak derinligi .yada varmi baska onerileri olan

bu gibi sorularima yanit vercek arkadaslar var mi.konu dogru yerdemi acildi bilmiyorum.
    tesekkurlera.s.

2. 1 Aralık 2008
  3. Floret

Floret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de park yatak kullanıyorum...pierre cardin markası...memnunum...3 kademeli...epey de araştırmıştım piyasayı park yatak alırken...bilgine...

4. 1 Aralık 2008
  5. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım park yatak cok ıyı oluyor tavsıye ederım.
    6aya kadar hamak bolumunde yatırabılırsın daha sonra asagıya al fazla hareketlenmeden. cok derınde zaten bırsey olmaz gayet guvenlı. altına yatak yerıne yorgan serdım ben yınede yatakta sersen derın oluyor merak etme oğlum 11aylık yurumesıne ragmen onun ıcınden asla cıkamıyor.

6. 1 Aralık 2008
  7. akrep_b

akrep_b Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende park yatak kullanıyorum graco marka. memnunum. şimdi 6 aylık hala üst kısmında yatıyor ama biraz daha zaman geçince aşağıya alacağım. bence normal yataklardan daha kullanışlı istediğin yere taşıyabiliyorsun. ben tavsiye ederim

8. 1 Aralık 2008
  9. tanger

tanger ben, oğlum ve aşkım Üye

Beğenildi:
    208
    Ödül Puanları:
    163
    canım bende park yatak kullanıyorum almadan önce çok arastırdım.tasına bilir olması çok güzel bebeişim 3 aylık şimdi 1 aydır kayın valdemde idim ucaga koydum götürdum orda hıc sıkıntı yasamadım. alt katınıda açtım 2 gunde öle kullandım gayet güzel tavsiye ederimm...

10. 1 Aralık 2008
  11. Ali's Mother

Ali's Mother seni seviyorum meleğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende park yatak kullanıyorum,
    ilk önce beşik almıştım mobilya olanlardan ama 6. aydan sonra ayağa kalkıp sarkmaya başladı yaramaz oğlum hemen park yatakları araştırıp aldım ve direk en alt kademeye yatırdım onun içinde visco yatak aldım çok memnunuz

12. 1 Aralık 2008
  13. pelincikist

pelincikist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de haftasonu araştırdım ama..sizler nerden hangi marka ve ne kadara aldınız..pahallı geldi çünkü bana ona verceğim parayı mobilyayamı versem acaba..pierecardin en kalitelisi gibi duruyo şu an..

14. 1 Aralık 2008
  15. Ali's Mother

Ali's Mother seni seviyorum meleğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence hemen hemen hepsi aynı sadece markaya fazla para ödeniyor zaten hepsi sonuçta bebek markası e-bebek.com mağazalarına bakın uygun fiyatlar

16. 1 Aralık 2008
  17. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben hem bebek odası aldım hemde park yatak ..gündüzleri odasında geceleri odamızda park yatakta yatıyor ..ikisindende memnunum ama tabiki mobilya karyolası daha geniş daha sağlam.....

18. 8 Eylül 2009
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.