Park yatak mı, bebek karyola mı sizce?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve gizemm tarafından 21 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : gizemm
  1. gizemm

gizemm Guest

a.s.Doğum yapan anneler bu ikisinden birini kullananlar hangisini tavsiye ederler? Ben sadece herhangi birini alıcam. sırf ulaşım gibi bir kolaylığı olduğu için park yatağı tercih etmek istemiyorum. Gerçekten bebişler için rahatsa ve kullanışlıysa öncelikli tercihim olsun istiyorum. Tecrübeli anneler ne dersiniz?

2. 22 Mayıs 2008
  3. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben ikisinide aldim ama tavsiyem bebek karyolasi daha kullanisli zaten park yatagi salon icin aldim camin onune koydum ki bebek genelde gunduz salonda yatiyor hem sese alisiyor hem gun isiginda uyuyor ama gece karyolada yatiriyorum 5aylik olsun odasina alicam orda yaticak neden ikisini aldin diyeceksin evim musaitti ayrica turkiyeye giderken yanimda goturebilecegim yaz tatilimiz var ailelerimizin evlerine gidiyoruz kolayligi var sana tavsiyem eger yolculuklarda yanina almiycaksan evin musaitse karyola al benimki sanki park yatakta o kadar rahat degil cok daha cabuk uyaniyor konforlu oldugunu sanmiyorum

4. 22 Mayıs 2008
  5. DilaNaz

DilaNaz Körler sağırlar,birbirini ağırlar. Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    153
    bende bebek karyolasını tavsiye ederim
    kızım iki yaşına geliyor şu an
    ve karyolasını çok seviyor....

6. 22 Mayıs 2008
  7. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bende park yatak aldım hem ilerdede kullana bilirim hem saklamak gerekirse çantasına koya bilirim ve oldukça kullanışlı.

8. 22 Mayıs 2008
  9. ece_nur

ece_nur Guest

bebek karyolası aldım hiç tavsiye etmem.çoçuk içinde sadece 4 ay uyuyabildi...kullanışlı değil.

10. 22 Mayıs 2008
  11. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende parklı yatak hıc tavsıye etmemm azı gozu bır yana gıtttıı

12. 23 Mayıs 2008
  13. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canıms ana şiddetle karyola tavsiye ediyorum harika bişey oğlum içinde melekler ghibi uyuyo bebegın karyolanın ıcınde durmaması alıstırma meselesı benım oğluşum cok sevıyor karyolasını ordan baska bı yerde uyuyamıyor ok sevıyor bendekı byuyen karyolasan hem tekerleklı cekılıp kolaylıkla altı fılan sılınıyo tecrubelı bı anne olrak sna karyola tavsıye ederım yengem park yatak almıstı hıc kullanamadı cok pısman oldu bebek bıraz buyuyunce karyola aldılar tekrar sımdıde oyun parkı olarak kullanıyo park yatagı zaten park yatagın gorevıde buu

14. 23 Mayıs 2008
  15. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153

katılıyorum bide sallamaya çalışsan sallanmıyor çok gıcırtı çıkıyor titreşimi bir işe yaramıyor...

16. 23 Mayıs 2008
  17. masumkedi

masumkedi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende hem bebek odası takımında mobilya büyüyen beşik var hemde park yatağımızda var ikisinide denerim bakalım

18. 3 Haziran 2008
  19. dilekkerim

dilekkerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben çalışıyorum eve bebek odası takımı almıştık annem çocuğa baktığı için orayada oyun parkı aldık şimdi oğlum 11 aylık yatağında durmuyo etrafı göremiyo aşağıya sarkıyo gecede korkuyorum ama oyun parkta biz yemeğimizi de yiyebiliyoruz hem uyuyor hem oynuyor etrafına kafasını carpsada tehlikesi yok uyandığında da aklım onda kalmıyo işimiz varken o orda oynayabiliyor eve de oyun parkı almadığım için pişmanım hem istediğim yere götürebiliyorsun , aldığımız yatak oyun parkının 5 katı fiyatına yazık