Park Yatak

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve edolina tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : edolina
  1. edolina

edolina Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kızlar bu hafta içinde internetten park yatak sipariş etmeyi düşünüyorum.Jenny Kraft park yatakları çok hoşuma gitti.Ara katı,cibinliği,alt açma katı,pille çalışan oyuncağı var.Uzunluğu 125,genşliği 65 imiş.Dar olmasından ötürü kapılardan rahatça geçirip,odadan odaya taşınabiliyormuş.Rengarenk olanın resmi: [​IMG]

Yalnız başka bir yerde daha ucuza bilmediğim bir marka park yatak buldum:Maxima deluxe XL.Yapılan yorumlar pozitif.Boyutu dışındaki özellikleri aynı.Sadece ekstradan yanında çocuğun girip çıkabileceği fermuarlı bir bölümü var.Bu da kafamda soru işareti.Bu bölümü gerekli olur mu olmaz mı?
    Bunun ölçüleri de125'e 80.Yani 15cm daha geniş.Sizce bu avantaj mı dezavantaj mı?Evdeki kapılarım 80cm'den daha geniş.Bunun da kırmızısı kalmış sadece ben karar verinceye kadar.Beş farklı rengi vardı.Kırmızının resmi: [​IMG]

Ben hem bilinen bir marka diye Kraft'ın yatağını almak istiyorum.Onun da daha geniş olan modelleri var.Siz ne düşünüyorsunuz kızlar?Park yatak alan var mı aranızda?
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Aralık 2013
  2. 6 Ekim 2008
  3. fatma_yaldiz

fatma_yaldiz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canim bende park yatak alcam hatta cuma günü baktik eşimle 60*120 ve sanirim 70*120 olanlar varmiş ebat olarak 60*120 olan benim gözüme küçük geldi yani hani 4-5 yaşina kadar yatiyor diyorlar ya mümkün değil bence. Ayrica en kismi dar olursa çocuk orda sikilir diye düşünüoum yani 60 lik olanlar bana dar geldi. Kapidan geçmesi demişsin ya ne kadar park yatak olursa olsun süreklki taşlimasi zor olur diye düşünüyorum. Ayrica bide fermuar var o daha ii çünkü büyüdüğünde eğer orda oyun oynarsa her defasinda sen koyup çikarmak yerine kendi girip çikar yani benim fiktim bu. Bide piyasada ne kadar fark ediyo görerek almak daha ii değil mi
  4. 6 Ekim 2008
  5. ttuluk

ttuluk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hayatım ben yaklaşık 2 hata önce chicco nun park yatağını aldım fiyat belirtmemişsin ama ben bu markaya güvendiğim için aldım.Ayrıca yatak çanta şeklini alıp istediğin yere götürebiliyorsun bence sen onada bir bak.
  6. 7 Ekim 2008
  7. serpilla

serpilla Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben de kraft ın park yatagını almıştım canım bir ay falan oldu pembe renkte titreşimli müzikli falan çok estetik duruyor ve kullanışlı da gibi..ilerde de oyun parkı oluyor işte içinde oyun oynayabilyor..
  8. 7 Ekim 2008
  9. fenerbahcemine84

fenerbahcemine84 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bizde düşündük park yatağı ama sonra vazgeçtik.
    alacağımız yatak ilerde büyüyüp tek kişilik olan yataklardan olcak.komidinli a.s.
  10. 7 Ekim 2008
  11. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    kesinlikle park beşik almanı tafsiye ederim güzelim ben kızım doğduğunda aldım ve üç yıl kullandım oğlumda almadığıma çok pişman oldum taşınması çok rahat temizliği kullanışı çok rahat olan bir beşik kapılardan geçip geçmemesini dert etme hangisini beyendiysen al çünkü bunlar şemsiye gibi çok rahat toparlanıp açılabiliyor rahatlıkla yer değiştirebilirsin ayrıca çok hafiflerde ikinci bir kişiye ihtiyacın olmuyor
  12. 7 Ekim 2008
  13. f_a_s

f_a_s Gergin gördüm seni:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ya benim bir arkadaşım bu jenny modelinden almış. lacivert turunculu.. eltim de chicco lullaby modelini kullandı.. ikisi kıyaslanamaz bence.. kraftınki plastik poşet gidi geldi bana.. ne bileyim yine de siz bilirsiniz tabii ama bana pek sağlıklı gelmedi..
  14. 7 Ekim 2008
  15. edolina

edolina Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kızlar resmini koyduğum ilk model 115YTL,İkincisi se indirimde 93YTL.Fiyat olarak da uygun olsun istedim.Chicco'nun herşeyi tabii ki çok kalitelidir ama benim istediğim özelliklere sahip olanları 250YTL'den başlıyor.
  16. 7 Ekim 2008
  17. ZeaMays

ZeaMays ♥♥♥canlarımsınız♥♥&# Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

canım bende aldım park yatak. Markası babiess (öyle hatırlıyorum albiminiden aldık) biraz kazıklandık oda eşimin tez canlılığı yüzünden oldu. 185 YTL verdik. 70-120 boyutlarında iki katlı, titreşimli, müzikli, alt açma katıda var ayrıca, ve yanında fermuarlı kapısı var. bu bölümün çok işe yarayacağını düşünüyorum çünkü ilerde oyun parkı olarak kullanacağız ve çocuklar kendileri girip çıkabilirler.

Ben ikiz bekliyorum şimdilik bir tane park yatak aldık. 5-6 ay birlikte yatıracağız sonra iki tane ilerdede ranza olabilecek yataklardan alacağız.

bu yatakları katlayıp küçücük çantasına sığdırabiliyorsun, kapıdan sığmama derdi olmaz.

seyahatlerde de çok iyi olur bence. gittiğimiz yerde yataklarını yabancılamayacaklar :))

Reklamları dinlediniz kaydirigubbakcemile3
  18. 7 Ekim 2008
  19. ZeaMays

ZeaMays ♥♥♥canlarımsınız♥♥&# Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    gerçekten kalitesi çok farkediyor. bazılarının kumaşı bir arkadaşında dediği gibi poşet gibi ve kırışık kırışık duruyor ve duruşu insana hiç güven vermiyor sanki bebek biraz sarssa devrilecekmiş gibi (Allah korusun) o yüzden dikkat etmek gerekir.