Park yatak

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve zuzu83 tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : zuzu83
  1. zuzu83

zuzu83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar park yatak almayı düşünüyorum ama hangi markada alsam karar veremedim. İnternette yaptığım araştırmada şu ürün buldum özellikleri de yazıyor sizce nasıl?
    Ürünün Adı: Crespo Park Yatak
    Markası : CRESPO BABY
    Kalite Belgeleri :
    • TUV,
    • CE,
    • GS.

Hitap ettiği Yaş Aralığı : 0-4 yaş

Teknik Özellikleri :
    • 180 D mikrofiber kumaşıyla bebeğiniz için çok sağlıklı.
    • Fren özelliği sayesinde kilitlenip sabitlenebiliyor.
    • Devrilmeyi önlemek için 6 adet destek ayağı bulunuyor.
    • Müzik ve dönence aksesuarları bebeğinize keyifli bir uyku ve eğlence ortamı yaratıyor.
    • Tekerlekler sayesinde ev içerisinde ürünü kaldırmadan yer değişirebiliyorsunuz.
    • 3 bölumden oluşan körüklü tente bebeğin uykusu esnasında ışıklı ortamlardan rahatsız olmasını engelliyor.
    • İstenildiğinde kapatılıp açılabilir. Bebeğinizin altını değiştirmek için alt açma ünitesi bulunuyor.
    • Amerikan bebek ürünleri standartları gereğince oyun parkının 4 kenarı da bebeğinizi görmeniz için şeffaftır.
    • File kumaşdan yapılmıştır.
    • En yakın ortopedik yatma durumu icin şilte altında 3 adet demir destek sistemi vardır.
    • Omuzda ve elde taşımak için fermuarlı çantası mevcuttur.
    • Oyun parkı alt kısımlarında bulunan pileli etekler oyun parkının altında bulunan metal ve plastik parçaları görünmesini engelleyerek güzel bir görünüm sağlar.
    • Özel çift kilit sistemi sayesinde oyun parkı kendiliğinden kapanmaz.
    • Organizasyon tepsisine bebeğinizin ıslak mendil bebek bezi ve diğer kozmetik ürünlerini kolayca yerleştirip ihtiyacınız olduğunda hemen ulaşabileceksiniz.

2. 1 Aralık 2008
  3. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    ben kraftınkini aldım cihicconunda vardı aldığım mağazada ama o sallanmıyordu oyüzden kraft aldık inşşallah memnun kalırız

4. 2 Aralık 2008
  5. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende babyZgo markasınınkini aldım.gayet güzel.ama yaşayıp görücez..

6. 2 Aralık 2008
  7. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    craft jenny kullanıyorum.memnunum.tavsıye ederım..

8. 2 Aralık 2008
  9. DilekYazar

DilekYazar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba bende park yatak aldı. İlk başta alırken tereddüt ettim. Ama şimdi çok memnunum hatta katyola almayacağım. Zaten evim kira gerek yok diye düşünüyorum.Kiraz Bebe benim aldığımda bu.

10. 2 Aralık 2008
  11. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende hepsiburada.comdan aldım yaklaşık 3 ay olmuştur indirime girmişti 4 günlüğüne son günü yakaladım ve maxima deluxe xl diye bir park yatak ve 93 milyona aldım indirimleri takip et oldukça kazançlı çıkarsın bende chicconunkini alacaktım ama chicconun hiçbir park yatağında sallanma aparatı yokmuş e bellide olmaz bebeğin durumu diye sallanır cinsten bişey aldım

12. 2 Aralık 2008
  13. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    bende almadım 10 gün içinde alırız ama kararsızım hangisini alsam. boyut olarakta uzun olanını alacağız kapıdan geniş olanlar geçmez diye. odadan odaya geçerken sorun olmasın.

14. 2 Aralık 2008
  15. EU2

EU2 Guest

kraft yataklardan bir kac model gordum ama musamba gibi olusu beni cok dusunduruyor.cevremdeki herkes evin sobali bunlar koku yapar diyor.chicco nun bez olmasindan oturu onu alin diyolar.oda cok pahalima geliyor.evi sobali olup boyle musamba gorunumlu yataklardan alan varmi?gercekten bir koku oluyormu merak ediyorum

16. 2 Aralık 2008
  17. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    off bende kararsızım yaaa.ne zormus bu işler böyle.park yatak cok hafifi gibi oldugundan eşim istemiyor cadır gibi diye.ama kiradayım ve ne alıcamı bilemiyorum işte.bakalım dogmadan alsak keşke

18. 2 Aralık 2008
  19. asya344

asya344 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende kraft almayı düşünüyorum hem çok kullanışlı hemde fiyatıda uygunn