Park Yatakları Tavsiye Eder misiniz? Ne Kadar Sağlıklı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve satinezgi tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

8 Eylül 2010
    Konu Sahibi : satinezgi
  1. satinezgi

satinezgi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar 33 haftalık hamileyim. bebişime hemen bebek odası almayı düşünmüyorum. 2-2,5 yaşına kadar kullanabileceğimiz, pratik ve tabi ki sağlıklı bir çözüm arıyorum. park yatakların kullanışlı olduğu söyleniyor ama ne kadar sağlıklılar? polyester malzeme bebişlerimiz için zararlı olmaz mı acaba?

kullanan ve fikri olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

2. 9 Eylül 2010
  3. novrain...

novrain... Derin's mommy Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim birçok tanıdğım kullanıo ve çok tavsiye ediyolar,bebek karyolası alan bi arkaşımda kesinlikle park yatak almanı tavsiye ediyorum dedi herhangi bir yerden almazsın olur biter güvendiğin bir marka alırsın ben öle yapıcam

4. 9 Eylül 2010
  5. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    2 yıl kullandım,kızımın odasını ayırdıktan sonra bile hemen yatağını değiştirmedim. Çok pratik bayramda tatilde yatılı bir yere giderken katlayıp alıyorsun yanına böylece hem senin kafan rahat oluyor "acaba yataktan düşer mi" diye düşünmüyorsun,hem de bebek yatağı değişmediği için mekan değişse de huzurlu uyuyor. Bebek sağlığına zararlı olduğuna dair hiç bir yazı okumadım,öyle olsaydı mutlaka tv kanallarında ya da anne - bebek dergilerinde çıkardı.

( bir kaç yıl sonra değiştireceğim hantal bir karyola 400 - 500 tl vermek yerine park yatak alıp kızım 2 yaşına geçince aynı paraya bellonadan gidip çelik kasa deri kaplamalı baza aldım,kızım da çok sevdi,yatağına "abla yatağı" diyor :)) )

6. 9 Eylül 2010
  7. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    benim görümcem de kullanıyor ama artık ufaklık 4 yaşına geldiği için sığmıyor keşke uzun modellerden alsaydım daha yatrırdım dedi ben de baby max park yatak aldım idil babyden 150 tl kampanyadan şu an craftın 2.malıymış gayet kullanışlı tavsiye ederim çok pratik

8. 10 Eylül 2010
  9. ceylaan1988

ceylaan1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    729
    Ödül Puanları:
    153
    Bn başucu beşiği almıştımahsap ama pışman oldum keşke park yatak alsaydım şimdi bıde park yatak alıcammm

10. 10 Eylül 2010
  11. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende park yatak kullanıyorum. çok memnunum kızım müziğine bayılıyor. kesinlikle tavsiye ederim.

12. 10 Eylül 2010
  13. cikolatalipastam

cikolatalipastam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende park yatak aldim, cokta guzel bir yatak bence, bakalim benim oglusum sevicekmi? 11 haftamiz kaldi :ecrin_bebek:

14. 11 Eylül 2010
  15. ucurum86

ucurum86 yağızım,minik erkekim.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende park yatak aldım.. gayet güzel hoş daha bizim doğuma var ama kullanan arkadaşlarımda var gayet memnunlar yani ...bide taşınabilir olması çok çok daha güzel..

16. 11 Eylül 2010
  17. h_l_c

h_l_c Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    en karar veremiyorum park yatak (oyun parkı) mı alsam yoksa mobilyadan mı alsam.çünkü
    alacağım şeyi 4-5 yaşına kadar kullanmasını istiyorum.mobilyalar da yatabilir ama park yatakalrda yatamaz :KK43:

18. 11 Eylül 2010
  19. h_l_c

h_l_c Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu yanda reklamı çıkıyo ya mika mobilya diye onun sadece yataklarını almak istiyorum.oda takımı istemiyorum.
    off offf çok kararsızım..........