parkyatakmı? karyolamı? haydi bir cevap yazın!

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ^^gxoxzbebexgxi^^ tarafından 2 Haziran 2008 başlatılmıştır.

2 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ^^gxoxzbebexgxi^^
  1. ^^gxoxzbebexgxi^^

^^gxoxzbebexgxi^^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hamişler. ben hamileliğimde 7. ayıma girdim ve artık yavaş yavaş bebeğime eşya almaya başlayacağım. :dance:kafama takılan şey şu: bebeğimin yatağı. acaba parkyatakmı yoksa mobilya tarzı mı alayım? son zamanlarda park yatağın çok kullanışlı olduğunu duydum 1 yaşına kadar yatabilir sonrada oyun parkı olarak kullanırsın diyorlar. karyolayı ise çok büyük almak istemiyorum çünkü yatak odasında kalacak bir sene. siz neler yapıyorsunuz ne aldınız yada ne alacaksınız? fikirlerinize ihityacım var. hatta birtek ben düşünmüyorumdur diye düşünüyorum. benim gibilerede bir fikir olsun... a.s.

2. 2 Haziran 2008
  3. cicek35

cicek35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vallahı benım evım musaıttı cocuk odası ıcın mbılya takımı aldım. yatak odasınada park yatak aldık. ıkısınıde almıs oldum acıkcası. park yatakgın kullanıslı oldugunu soyledı cok kısı...

4. 2 Haziran 2008
  5. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben evımde cocuk odasına yer olmadıgı ıcın park yatak aldım..
    evet 1 yasına kadar kulanılabılır ama sahsen ben memnun kalmadım neden dersen cocuk 9 ayından sonra ıcınde tek bırakamıyordum cunku cok hafıf ve cocugun sarsıntısından bıle sallanabılıyor buda benı tedırgın ettı ve yasına gırınce kalkdırdım..
    oyun olarak ıse cocuk ıcınde sıkıldı ve durmadı yanı bundada ısıme yaramadı ve cok pısman oldum ama tek yararı oldu oda kaldırdıgım zaman sırt cantası kadar oldugu ıcın heryere sıgdı...
    karar senın...

6. 2 Haziran 2008
  7. dark elf

dark elf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben odama beşik alıcam, ayrıca bebişimize odada alacağız.
    ama park yataklar bana Çadır gibi geldi, hiç içime sinmedi, Ze-ta nın dediği gibi hafif, hep bebek kalmayacak allah korusun ya devrilirse , çok kişide memnun değil, çünkü bebiş içinde durmuyormuş,
    gerçi siz bilirsiniz.

8. 2 Haziran 2008
  9. EU3

EU3 Guest

merhaba bizim beşiğimiz bu 6-9 ay kullanabiliyomuş ayrıca daha sonra katlanabiliyo 15 cm genişliğnde bi kutuya sıgıyo. biz bunu ilk 3-4 ay yanımızda yatacagı için aldık daha sonra odasını alacagız odasınıda büyüyen beşiklerden alacagız ilerde genc odası olarak kullanılabilelim die.
    park yataklar bana çok kaba geldi hem yatak odamda çok yer kaplayacak hemde ze-ta nın dediği gibi çogu çocuk böle parkların içinde rahat edemiyo park yatak bence gereksiz ...

10. 2 Haziran 2008
  11. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    evim müsair bebek odasi takimi alicam..ama tek sorun evim dubleks
    yatak odasi ve asagida salon icin ayri ayri besik almaliyim..
    salon icin buldum cok cici birsey ama hala yatak odasina bulamadim

12. 2 Haziran 2008
  13. EU1

EU1 Guest

bende park yatakları sevemedim nedense. ilk aylar için sepet beşiklerden alıcaam yanımda olacakları için.
    odalarını da hazırlıyoruz yavaş yavaş.eşim bebek odası istemiyor beni de kandırdı genç odası olacak yatakları: oğluma çileğin turbo araba yatağını alıcaz kızımada aynı araba yatağı pembe barbili boyatıcaaz. dolabımızı da ikea dan stolmen saklama serisinden kombine ediceez. farklı bir oda olacak inşallah.....

14. 2 Haziran 2008
  15. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Cnm Ben Ouynparki Yatak Almiştim(nasip Olmadi Yatmalari) çünkü Yatak Odasinda Başucunda Duruyor Hem Uygunda Fiyati Sallaniyo Titreşimli Falandi...ayrica Görünümüde çok Güzel Bebek Biraz Kendini Toparladimi Genç Odasi Gibi Alacaktim... çünkü Karyola Olsa Bebiş 3 Yaşin Agelince Atlayip Ziplicak Içinden Bence Tehlikeli... Zaten 3 Yaşindan Sonra Yakişmayacakta Beşikte Yatmak öyle Değilmi:):) Allah Hayirli Doğumlar Nasip Etsin Bebişinede Sağliklar....

16. 2 Haziran 2008
  17. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ben parkyatak aldım çok memnunum oğlum 1,5 yaşında 4 yaşına kadar parkyatakta yatımayı düşünüyorum
    4 yaşından sonra normal yatak alacağım

18. 2 Haziran 2008
  19. kimyager8

kimyager8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de park yatak kullanıyorum ama iyi bi marka,chicco lully baby top oyun parkı,çok da memnunum,kızım 7 aylık üst rafında rahat yatıyor,sallanabiliyor,piyasada pek çok ürün var,çoğu gerçekten dandik,çabuk yırtılacak türden,benimki biraz pahalı ama tavsiye edebilirimmmm