Parlak laminant parke kullananlar

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve smelos tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

24 Eylül 2010
    Konu Sahibi : smelos
  1. smelos

smelos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar yardım istiyorum parlak laminant parke kullanan varmı aranızda kullanımı nasıl merak ediyorum cok acil ev yaptırıyorum görüntüsü cok hoşuma gidiyor yalnız kullanımı nasıl fikirlerinizi bekliyorum ona göre yaptırıcam evim bitsin fotolarını hemen paylaşıcamm

2. 26 Eylül 2010
  3. Frezya35

Frezya35 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    parlak parke yaptıracaksan piano parke diye geçenler var adını ben öyle biliyorum baya bi parlak ama ben sana mat parke vede mümkünse açık renkte kullanamnı tavsiye edebilirim:hulya:

4. 26 Eylül 2010
  5. hxuxrmxuxz

hxuxrmxuxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Frezya35'e katılıyorum. Benim parkelerim çok parlak değil, normal laminant parkelerden koyu renk ikiçocukla çok sıkıntı çektim çünkü ayak izi belli ediyor. Yazın o sıcaklarda bile çocuklarımın ayağına ince çorap giydirdim terlik giymeyi sevmedikleri için. En ufak tozu pisi tüyü göstermeside cabası.

6. 27 Eylül 2010
  7. smelos

smelos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür ederim acaba kullanışlımı diye merak ediyordum benimde küçük bir kızım var heralde hiç temiz tutmaz mat yaptırmak en iyisi galiba