Parlak salar iin pratik bir yntem

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve ateş böcüğü tarafından 18 Eylül 2008 başlatılmıştır.

18 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ateş böcüğü
  1. yerimsenibenkızlar saçlara parlaklık wermek için haftada bir şöle bişi uyguluyorum küçük bi pet şişeye sıcak su koyuyorum içine bir tatlı kaşığından biraz az bal,bi tatlı kaşığı kadar limon suyu 5-6 damla badem yağı..eğer kokusuna dayanabilirseniz elma sirkesi de katarsanız çok daha ii olur tabi...bunları bi güzel çalkalıorum azıcık soüuyunca tüm saçlarımı tamamen bu suyla ıslatıorum..bikaç saat bekletiorm iice kurumasını
    zatenn kokusu falan yok hiçbişi farketmio rahatsz etmio yani...sonra yıkıorum..sık sık yaptıınızda saçları çok güzel parlatıo hem bal da saçı beslio..umarım sizinde işinize yarar

2. 18 Eylül 2008
  3. nagish

nagish Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    saçlarım belime geLio hiç bu kadar uzatmamıştım ama uçları yıprandı ve eskisi gibi de parlamıyorlar... kestirmeye de kıyamıyorum:KK43: yarın deneyim bakaLım... paylaşım için çookk saoL:)

4. 18 Eylül 2008
  5. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ateş böcüğü sen miydin ya? buraya şey yazmıştın, ben şampuan kullanmıyorum, saçımı doğal şeylerle yıkıyorum diyen ve onları yazan.....saçlarım reklamlardakiler gibi oldu demiştin....sensen bir daha yazsana, saçlarım kötü görünmeye başladı...ama çok zahmetli gelmişti o zaman vazgeçmiştim.

6. 18 Eylül 2008
  7. http://www.kadinlarkulubu.com/wee-zafer-benimmm-t212168/index.html buraya yazmıştım canım

8. 19 Eylül 2008
  9. hera^^

hera^^ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    911
    Ödül Puanları:
    198
    bi zararı olmaz dimi ? doğal malzemeler aslında, hepsi de saça iyi gelen şeyler ama. başka deneyen yok mu emin olsam da öyle başlasam ben de kaydirigubbakcemile2

10. 19 Eylül 2008
  11. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Valla hiçç uğraşamıyorum bu kadar:nazar:
    sadece elma sirkesi kullanıyorum ve saçlarım pırıl pırıl...kaydirigubbakcemile5
    Son yıkama suyuna yarım çay bardağı kadarelma sirkesi koyuyorum.
    Saçıma döküp, friksiyon yaparak saçıma yediriyorum.
    Tekrar durulamıyorum. Ne koku kalıyor ne bir şey.
    Gayet canlı oluyor saçlarım.:nazar: