Parlatici Sürmeden Parlak Tirnaklar

Konusu 'Tırnak Cilaları, Ojeler' forumundadır ve tutuklu tarafından 28 Mart 2007 başlatılmıştır.

28 Mart 2007
    Konu Sahibi : tutuklu
  1. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben yeni keşfettim,keşfetmeyenlere duyurulur :)))

uzun yıllardır tırnaklarımın üzerindeki çizgilenmelerden şikayet ederdim,1-2 ay önce gittiğim bir alışveriş merkezinde aldığım 4 yönlü bir törpü ile tırnaklarım parlatıcı sürülmüş kadar parlak ve de düzgün duruyor. makina yakın olduğu için pek iyi çekmemiş,resimlerdekinden çok daha parlak tırnaklarım var artık,hem asetonun tırnakları yıpratmasına gerek yok,hem parlatıcı ile uğraşmak yok,hem de abdest alamama sorunu yok. işte bir kaç resim :

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Nisan 2008
  2. 29 Mart 2007
  3. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    [​IMG] benim kullandığım bu değil ama aynı marka. benim kullandığımda tırnak şekillendirmek için shape ve smooth,tırnağın üzerini parlatmak için buff ve polish yüzleri var.bu üründe sadece buff ve polish yüzü var.

benimki bunun 2 beyaz,2 gri yüzlü olanı.[​IMG]

fotoğraf makinasının pili bitmiş,en kısa zamanda benimkini de çeker,koyarım buraya. burada da çeşitli tırnak parlatıcı süngerler var

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Şubat 2008
  4. 3 Şubat 2008
  5. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86

sorduğunuz şey aldığın ürünün özelliklerine göre değişir, benim watsonstan aldığımın her yönü tırnak yüzeyine uygulanabiliyor, ancak Almanya'dan kuzenin gönderdiğinin iki yönü tırnak ucuna, diğer dört yönü tırnak yüzeyine kullanılıyor.

watsonstakinin markası QVC, 4 yönlü. her yönünü tırnak yüzeyine kullanıyorsun.

hala kullanıyorum hala çok memnunum :))) kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

teşekkürler için de; rica ederim yerimseniben

6. 8 Şubat 2008
  7. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hayır deforme olmuyor, inanın resimdekilerden çok daha parlak ve doğal görünüyor.

8. 16 Şubat 2008
  9. bocuqq

bocuqq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu dört taraflı törpüden bende kullandım cosmotick standından almıştım 5 ay civarında ömrü sürüyor ama 5 ay sonra deforme oluyor :a015: şimdi cevahire gidip bi set daha alıcam :KK46: yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 40 lira civarındaydı galiba içinde losyon , kütikül yağı ve törpüsü vardı losyonunu hala kullanıyorum ve aroması gerçekten mükemmel tavsiye ederim yerimseniben

10. 5 Mart 2008
  11. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    aaaa ben ilk defa duyuyorum.. ne kadar güzel olmuş tırnaklar ne kadar doğal.. en güzeli

12. 16 Mart 2008
  13. crystal

crystal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar aynı marka olmasa da ben de bu tarz bir törpü kullanıyorum ancak bunu cok sık kullanmamak gerek her törpülemede tırnak yüzeyini inceltiyor. iki haftada bir ya da ayda bir kullanın.. tırnagın üstünü törpüleyen tarafını özellikle.. parlatanla ilgili bilgim yok yani ben aklıma geldikçe yapıyorum ama törpülemeyi ayda bir yapıyorum,incelmemesi için,bilginiz olsun..

14. 30 Mart 2008
  15. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar bende bunlardan aldim,gercekten harikalar yaratiyorlar,oje,parlatici gibi sylerden kurtuldum;tertemiz ve piril piril tirnaklara kavustum,herkese tavsiye ederim.

16. 30 Mart 2008
  17. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    süper bişi buya bende kullanıyorum

18. 6 Nisan 2008
  19. Princess

Princess Guest

ay ben de ilk kez duyuyorum bunu. çok iyiymiş yalnız,teşekkürler kızlar. ben de alıcam hemen.