Parlayan burna çare_?

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve ateş böcüğü tarafından 27 Aralık 2008 başlatılmıştır.

27 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ateş böcüğü
  1. merhaba benim cildim karma..yanaklarım çok kuru ama t bölgem çok yağlı.burnum çok parlıo kötü duruo ben buna çare olarak sabahları pudra sürmeyi buldum ama o da hem kalıcı olmuo hem de siyah noktalar artıyo giderek:KK43::KK43::KK43:bi fikri olan?mirmirmirmir

2. 27 Aralık 2008
  3. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yağlı olduğu için yapacak pek birşey yok galiba...
    Ama tonik ile burnunu silebilir yada eşit ölçüde karıştırılmış elma sirkesi ve suyu pamuk yardımıyla silmeyi dene.. Yağı dengeler diye biliyorum ben...

4. 27 Aralık 2008
  5. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

6. 27 Aralık 2008
  7. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ateş böcüğü sanırım yanlış hatırlamıyorum annen eczacı idi dimi. biodermanın ve neostratanın yağ dengeleyici ürünleri var bende de var. yağı dengeliyor gün boyu. eğer yok diyosan bodyshopta falan yağ emici mendiller var. makyaj öncesi falan kullanmak yada anlık çözüm için. fakat uzun süreli diyosan kesinlikle o kremlerden kullanmanı tavsiye ederim.a.s.

8. 27 Aralık 2008
  9. ewet canım annem eczacı ama bu tarz ürünler satmıo hiç o yüzden onun da bilgisi yok buraya danışıyım dedm..sanırım önerdiğin kremler işime çok yarayabilir acaa tam ismini söleyebilir misin canım bi de sadece yağlı kısma mı uygulıycaz bu kremleri yoksa bütün yüze mi

10. 27 Aralık 2008
  11. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bioderma sebium creme matifiante var. yağlı ciltler için zaten bu. sadece yağlı olan kısma sürüyosun düzenli olarak. bide neostratanın var ben kullanmadım ama eczacı göstermişti. ama ben hep bioderma kullandığım için bunu aldım.neostrata oil control gel var. benim cildim hassas bide öle her marka ürüne alışamıyo. bioderma hiç bi yan etki yapmadı ben memnunum. umarım işline yarar tatlım annen de bakar tabiki içeriğine siz karar verirsiniz artık hangisi daha iyi:asigim::asigim:

12. 28 Aralık 2008
  13. Sabun

Sabun Yazdım OLACAK ! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

Cnm Slmlr . . .
    Parlayan burun alın ve hatta kimileri için bazen çene için mükemmel düşünülmüş ciltteki yağı emen kağıtlar mevcut . . .
    Facial Absorbent Paper . . . Çok fazla marka mevcut, araştırma yapabilirsin . . .

14. 14 Mart 2009
  15. EU1

EU1 Guest

niveanın matlaştırıcı kremini kullanıyorum makyajdan önce temiz yüze.. sıfır parlama sağlamıyor fakat eskiye göre nispeten daha iyi..
    öğlen mutlaka makyajımı tazeleriyorum, bu sırada alnımı burnumu ve çenemi yumuşak bir mendille siliyorum.. başka çözümüm yok ne yazık ki :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Mart 2009
  16. 26 Mart 2009
  17. blush

blush Beriliçe ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Canım aynı dert bende de var =( her zaman parıl parıl parlayan bir burun ve genişlemiş gözenekler. Ben gözeneklerim için kil kullanıyorum bir süre yağ oranını dengeliyor en sonunda yine parlıyor ama yine de tavsiye ederim en doğal çözüm bence.

Ayrıca bioderma sebium creme matifiante yi de deneyeceğim, bakalım ne olur sonuçları yazarım.

18. 30 Nisan 2010
  19. elifg

elifg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bir de çay yada sıcak birşey içince onun buharıyla daha da bi parlıyor sinir oluyorum :KK70: şu body shoptaki ürünün adı nedir tam olarak bilgisi olan söyleyebilir mi? bi de clinique nin t bölgesndeki parlamaya özel bi ürünü var.bunu deneyen oldumu? almayı düşünüorm da