Parmaklarım uyuşuyor

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve BEGXUXM55 tarafından 14 Eylül 2007 başlatılmıştır.

14 Eylül 2007
    Konu Sahibi : BEGXUXM55
  1. BEGXUXM55

BEGXUXM55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arekadaşlar 2 3 gündür kolum ve parmaklarım uyuşuyor.parmaklarım hissiz kolumda öyle acaba neden vitaminlerimi de içiyorum aranızda bunu yaşıyan varmı

2. 14 Eylül 2007
  3. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    bi yerde okumustum cnm hamileliğin ilerliyen ayların da ayaklarda,bacaklarda ve ellerde böle uyuşukluklar ve kramplar olabılıyormus normaldir herhalde tatlım

4. 14 Eylül 2007
  5. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende yaşıyorum aynı sorunu taşlaşmış bir halde uyanıyorum genellikle uykudayken oluyor benim ki doktoruma sordum yeteri kadar kalsiyum almam gerektiğini söyledi bir de magnezyum verdi onun eksikliğinden olabilir diye

6. 14 Eylül 2007
  7. deniz...

deniz... Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende aynı sorunu yaşıyorum 1 ay öncede sağ kolum şişti liflerimden kasılma sesleri geliyodu dr gittim hamilemolduğum için bişey yapamadı sadece eczaneye gittiğimde bi teyze bebeğin sağ kolunun kuvvetini alıyo buras iyleşsin başka yerin ağrır ilaç kulaanma kızım ded sonra geçti şidi ise kalktığımda çok şiş kalkıyorum şişenin kapağını bile açamıyorum her hamilelikte olurmuş

8. 14 Eylül 2007
  9. yeliz dolgan

yeliz dolgan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim uyuşma değilde sanki kaslarım gevşemiş gibi elimde birşey tutamama durumum başladı. Elimdeki çok sık düşürür oldum. Zavallı eşimde arkamdan düşürdüklerimi topluyor.