Parmaklıklar Ardında - Atv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Emez tarafından 17 Kasım 2007 başlatılmıştır.

17 Kasım 2007
    Konu Sahibi : Emez
  1. Emez

Emez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Yönetmen : Hakan Gürtop

Oyuncular :KK70:evin Özgür Çınar, Yelda Reynauld, Sinan Albayrak

Sinop Cezaevi'nde, kadınlar koğuşunda geçen hikayede, bir kaza sonucu içeri düşen Suzan'ın hikâyesi anlatılıyor.

2. 14 Aralık 2007
  3. emotionum

emotionum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk bölümü akşamdı ve izledim. ben beğendim ama ikinci dizi olması sorun yaratabilir

4. 14 Aralık 2007
  5. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende birazına bakabildim o muayene sahnesini gördüm yazık acıdım kıza yaa.nasıl girdi hapse o?sigarayı kim basmış?

6. 14 Aralık 2007
  7. Nessy

Nessy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ilk bölümden içimi kararttı...gerim gerim gerildim..sonunda dayanamayıp kapattım..konusu güzel ama işkencemsi sahneler beni gerdi.

8. 17 Aralık 2007
  9. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Geçen gün katıldı bu dizi televizyonlara..

Bir ara bir sahnesine takıldım ve izlemeye başladım..İzledikçe ilgimi çekti açıkçası..Çeşitli nedenlerle hapisanelere düşen kadın mahkumların,hapis hayatında yaşadıkları zorlukları,büyük ve küçük lokma olaylarını,hapis hayatına uyum da yaşanan zorlukları ele alan bir dizi..
    Üstelik yaşadığım memlekette yani Sinop Tarihi Cezaevinde çekilmiş bir dizi..
    Diziler konusunda çok seçici olan ben,bu dizeye bayıldım..
    Ama netten araştırdığıma göre bu dizi RTÜK'e şikayet edilmiş..Gerekçe ise infaz koruma memurları ve cezaevinde görev yapan diğer kamu görevlilerinin bu dizede kötü tanıtılması imiş..
    Bence bu dizi öylesine çekilmiş bir dizi değil ve hapis hayatını yaşamış insanlardan edinilen deneyimlerle zenginleştirilmiş bir dizidir..
    Kesinlikle tavsiye ediyorum..
    Perşembe günleri,atv'de yayınlandığını eklemek istiyorum.İyi seyirler..

10. 20 Aralık 2007
  11. Emez

Emez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kadınlar koğuşundaki patlamanın ardından yangın çıkmıştır. Gülten bu durumu bahane ederek operasyon düzenlemek ister. Ancak Tahsin’in yaralı olması işleri karıştırır. Gülten Doktor Tarık’ın içeri girmesine izin vermek zorunda kalır. Suzan Hayriye’ye yardım etmek için kendini toparlamıştır, diğerlerinin ondan beklemediği bir kararlılık gösterir. Tahsin ve Hayriye’nin hastaneye yollanmasının ardından operasyon emrini veren Gülten yine hüsrana uğrayacaktır. Kargaşanın ortasında, yanında bakanlık görevlisi ile gelen Handan cezaevi yönetimini devralır ve mahkumlarla uzlaşma yolları arar. “Bütün dünyanın gözü üzerimizde, mahkumlara şiddet uygulanmayacak” gibi Gülten’in karşı olduğu düşünceleri dile getiren Handan, Nur ve Aliye’yi koğuş sorumlusu kabul etmeye de hazırdır. Gülten’le Handan arasındaki mücadele daha ilk geceden kıyasıya bir şiddetle patlak verirken, Handan bu yeni çevrede kendini kabul ettirebilmek için müttefikler arar. Gülten’den farklı görünen infaz memuru Semra’yı kazanmaya çalışır. Asıl önemlisi, yumuşacık sesi ve şefkatli tavrıyla ona hemen yakınlık gösteren Doktor Tarık acaba güvenebileceği birisi midir?

20 Aralık 2007 Perşembe Saat: 21.45

alıntıdır

12. 20 Aralık 2007
  13. pinark1

pinark1 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kiz sen butun bu dizileri izliyo musun sırnaşık şey

14. 20 Aralık 2007
  15. ndh1903

ndh1903 evli:)mutlu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benim çok hoşuma gitti..
    sıkı takipçiisi olurum..

16. 22 Aralık 2007
  17. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Dizi çok güzel arkadaşlar,kesinlikle tavsiye ediyorum..Gayet akıcı,abuk subuk konuları işleyen dizilerden farklı ve kaliteli:))

18. 22 Aralık 2007
  19. Nessy

Nessy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    en azından ilk bölüm kadar dehşetli değildi.daha rahat izledim.güzel dizi.ama sonunda kibariye bir bağırınca yerimden sıçradım ayrı..
    sinema gongu olarak koysalar ya...