Paronaya Belası

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve acilikiz tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : acilikiz
  1. acilikiz

acilikiz Guest

Mrb kızlar. Benim sorunum belki sorun olabilecek nitelikte değil ama canımı sıkıyor işte. Paylaşmak istedim sizinle. Ben çok küçük ayrıntılara takılıyorum ve o eski rahat halimden eser kalmadı bugünlerde. En ufak şeyden şüphelenir oldum. Çocuk bana çağrı atıyor ama ben başkasına attı diye düşünüyorum. Ona inanmak için bazı küçük isteklerde bulunuyorum. Beni ailesinden uzaklaştırdığını düşünüyorum vb. Halbuki aramız iyi. Sabahları işe giderken beni arar öğle aralarında hep konuşuruz ve akşam eve giderkende yanında arkadaşı yoksada böyle devam ederiz tabii eve geldiğinde de. Ama gelin görün ki ben uzun zamandır yenmeye çalıştığım ve sonunda ciddi anlamda yenebildiğim o lanet paronayanın içine tekrar hapsoldum :KK43::KK43: Napıcam arkadaşlarım yardım edin bana. Bu lanet şey yüzünden sevgilimi kaybetmek istemiyorum :KK43:

2. 21 Ağustos 2009
  3. EU2

EU2 Guest

yakında cocugu kaybedeceksın bılıyorsun
    cırpınıs ıcındesın bu cırpınıslar sonunda batıcaksın kötu haber

4. 21 Ağustos 2009
  5. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kelin merhemi olsa kendi başına sürer cnm ben de aynı derdi çekiyorum ciddi ciddi paranoyalar kuruyorum hem de hayali şeyler.. olur olmaz seylerden kıskanıyorum sevgilimi.. sürekli eski kız arkadaslarına takıyorum.. nasıl olur da benden baskasının elini tutabilir diye saçma sapan kuruyorum kafamda.. iyi deilim ben farkındayım.. nasıl düzeleceği hakkında da fikrim yok sanırım psikoloğa görünmek lazım

6. 21 Ağustos 2009
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    psikoloğa git:kahve:

8. 21 Ağustos 2009
  9. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bı uzman destegı ıle yenebılırsın bu duyguyu yatıstırmak yerıne ıcınden sokup atmalısın ..
    bu sekılde oldugun muddet hıc bısı kazanamazsın..

10. 21 Ağustos 2009
  11. yagmursimla

yagmursimla canım çok sıkılıyooor!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dogru psikologa :KK43:(((

12. 22 Ağustos 2009
  13. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    959
    Ödül Puanları:
    188
    bende regl zamanına yaklaşınca oluyor paranaoyak hareketler ki hormonlar coştuğundan normal.sen aslında beni sevmiyorsun ama üzülürüm diye terkedemiyosun biliyorum işte falan diyorumkaydirigubbakcemile3 ama dediğim gibi regl olmaya yakın zamanlar.devamlı varsa bu kadar paranoya doktora gitmek lazım

14. 22 Ağustos 2009
  15. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    senin güvenini sarsan bir sey mi yaptı eger ufak bir seyinide yakaladıysan bu paronaya yapar. yada bu aralar kendine olan güvenin gitti ve kaybetme korkusu sardı seni. git bi değişiklik yap kendini iyi hisset etrafındaki kişilerden ve sevdiğin kişiden güzel övgüler alınca kendine olan güvenini kazanınca paronayada gider. eger bunlarda işe yaramadıysa doktora gitmekte fayda var

16. 22 Ağustos 2009
  17. acilikiz

acilikiz Guest

Hayır güvenimi sarsacak en ufak bir hareketi dahi olmadı. Üstelik olayları yanlış anlayıp ona kırılmamdan ya da olayı ayrılığa getirmemden de korkuyor benim gözlemlediğim kadarıyla. Fakat gelin görün ki beni en çok şüphelendiren davranışı şu arkadaşlarım: Kendisi annesiyle konuşmam için öyle sık baskılar yapardı ki.. Ben de artık dayanamadım bir gün ve annesini özel olarak aradım. Kadın çok hoş karşıladı beni çok cici nazik bir kadın. Ben oğullarımı kimseyle paylaşamam ama sana çok kanım ısındı kızım dedi. Tuttu bir de beni çevresine göstermeye başladı ( bu arada sevgilimle ayrı şehirlerdeyiz. Annesinin gösterme olayı internette biz sevgilimle konuşurken webcam üzerinden olmuştur) Sevgilimin tyüm çevresi beni biliyor. Anne olarak gördüğü başka bir kadın bile beni biliyor ve o da benimle tanıştı. Sevgilim kendisi tanıştırdı. O kadında bana çok sıcak davrandı. Sevgilimin annesiyle en son 2 hafta önce görüştük ve ondan sonra görüşmedik. Geçenlerde aramızda ufak bir sorun çıktı ve ben seni annene şikayet edicem diye tehtit ettim sevgilimi. O günden sonra beni annesinden uzak tutmaya çalışıyor. Annenle beni neden görüştürmek istemiyosun diye sorduğumdaysa bugüne kadar sen bana sormadan görüştün annemle eğer gerçekten görüşmek istiyor olsan bana arayıp anneni bana ver demez bana sormadan kendin arar konuşursun dedi. O günde dışarı çıkmam gerekti ve ben çıkıyorum dedim. Gideceğim yeri sordu ( annesini hep dışardan ararım ev tlfnu şehirler arasına kapalı) bende söyledim fakat bana inanmadı valla de diye ısrarda bulundu bende bunu yanlış anladım korkma anneni aramam dedim. O günden sonra olay kapandı gibi gözüktü. Dün annesinin konusunu hiç açmadım bana durduk yere abisinin eline 5 tane tlfn verdiğini içlerinde annesinin babasının ve 3 tane daha tlfnun olduğunu yaptırılması gerektiğini fakat kendisinin değil abisinin yaptırmasını istediğini söyledi. Dikkatimi çekti annesinin tlfnu gerçekıten bozukmu diye düşündüm ve gizli numaradan aradım annesini tlfn annesindeydi ve tlfna kadın çıktı. Bizimkini aradım çok sinirliydim bozukmu annenintlfnu dediğimdeyse abimden aldığım son bilgiye göre yaptırılmış eline verilmiş dedi. Kızlar anlamsız bir paronaya mı yapıyorum sizce?

18. 22 Ağustos 2009
  19. EU2

EU2 Guest

arkadaşım neden paranoya yapıyorsun ki ?

sevgilin annesini senden kaçırmaya çalışmış aramanı istememiş belli ki telefonların hepsini yaptırmaya verdim diye yalan uydurma gereği duymuş

sen şimdi annesine söylemekle tehdit ediyorsun, tehdit ettiğin konu nedir?
    yanlış yapıyorsun ayrılmak ister misin sevdiğinden bize bunu söyle öönce?