partneriniz burcunu tamamen yansıtıyor mu?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve SEVDE788 tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

30 Aralık 2009
    Konu Sahibi : SEVDE788
  1. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    burçlardan ciidi anlamda anlayan var mı ya bu erkekleri burçlara göre değerlendirelim bide denemediğimiz yol yöntem kalmadı mesela benimki başak burcu bir çok özelliği beni deli ediyo sizede öyle oluyomu partneriniz burcunu tamamen yansıtıyomuyerimseniben

2. 30 Aralık 2009
  3. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benım kı oglak..ve butun ozellıklerını tasıyor
    bı ara oglak burcu sevgılısı olanlar dıye bır baslık vardı sensıble oglak burcunun ozellıklerını yazmıstı,kız benım sevgılımı tarfı etmıssın sen demıstım :)) o derece tasıyor ozellıklerını

4. 30 Aralık 2009
  5. benimki hiç yasıtmıor balık burcu ama bence kova gibikaydirigubbakcemile3

6. 30 Aralık 2009
  7. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    lisede en yakın arkadasım balikti,erkekti kendisi,ay çok duygusaldi ya sevgilisiyle ayrılmıştı garibim sürekli bana gelir napiyim ne diyim diye sorar dururdu mektup yazar bana okuturdu olmuş mu diye :)) basımın etini yemişti :)) balık erkeği çok duygusal oluyo :)))

8. 30 Aralık 2009
  9. memişcimde çok duygusaldır ama bana hiç yansıtmaz çünkü ben pek sevmem öle şeleri ikizler burcuyum ben de çok duygusalımdır ama bende belli etmem pek..
    romantiktir diolar balıktan için hiiiiiiççççç 40 yılda 1 :eek:klava:
    kendine güveni,herşeyi ben bilirim havalrı :mymeka: bazen beni çıldırtır,hep kendi istediği olsun ister..:eek:klava:
    biz birazda zamanla birbirimize benzedik karakter olarak:))
    yuvarlanıp gidiorz Şeniz

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Aralık 2009
  10. 30 Aralık 2009
  11. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    başak burcu demiştim benimki resmen aynı ya tamamen iş düşkünü mantıkçı her şeyden önce mantığı ve işi gelir romantik değildir vs vs vs:umursamaz:

12. 30 Aralık 2009
  13. Princess

Princess Guest

benimkiler hep boğa idi. belki boğa burcunun özellikleri beni çektiği için hep boğa'larla takıldım. burcunu yansıtıyordu hepsi de.
    ama bir iyi haber, başak erkeği ile de beraber oldum.
    başak erkeği tanımına tamamen uyan bir adamdı o, o yüzden analiz edebilirim sanırım. şimdi bunlar kendilerini üstte görürler, zaten ama üsttedirler de. mükemmele oynarlar. her şeyin en iyisini isterler. kuralları vardır,planları programları vardır.
    o programlara uymazlarsa savrulacaklarını düşünürler.
    aşırı romantik değillerdir, hatta ortalama bir erkekten daha az romantiklerdir.
    çalışkanlardır, mantıklıdırlar.tembel değildirler. kıskançlık duyguları yok gibidir, kendilerine güvenleri tamdır. titizdirler birazda.
    ve zor adamlardır.

14. 30 Aralık 2009
  15. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aman tanrım erkek arkadaşımı tarif ediyosunnnn aynen bu işte zaten bu yüzden sordum ya sizinde eşleriniz burcuna uyuyomu diye bukadar mı bi insan burcuna uyar ya aynı aynı :sinifsinif:

16. 30 Aralık 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    " partner" bu kelimeye çok gıcık oluyorum :1ninca:

konuya gelince. yansıtıp yansıtmadığını bilmiyorum. didişmekten burcunu incelemeye vaktim olmadı :bbo:

18. 30 Aralık 2009
  19. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla benimki kova ben böyle bir burç görmedim bazen anlaşılır bazen anlaşılmaz garip bir burç çözemedim ben kovayı