Partnerinizle Ne Kadar Benziyorsunuz?

Konusu 'Testler' forumundadır ve anne-10 tarafından 16 Ekim 2008 başlatılmıştır.

  16 Ekim 2008
  Konu Sahibi : anne-10
 1. anne-10

  anne-10 eşim ve oğullarıma aşığım Üye

  Katılım:
  19 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.111
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  Partnerinizle Ne Kadar Benziyorsunz?

  Aynı şeylerden mi hoşlanıyorsunuz yoksa farklı zevkleriniz mi var? Gerçek bir çift olabilecek misiniz? İşte uzun soluklu bir ilişki yaşayıp yaşamayacağınızı anlamanızın bir düzine yolu..

  1. Protokol
  Yemek siparişi verirken, kapıdan çıkarken ya da birlikte yemek yaparken bencil mi? Yani partneriniz kapıdan ilk kendi çıkıyor, yemek siparişi verirken kendi damak zevkini dikkate alıyor ya da yemek yaparken size yardım etmiyorsa ben merkezli biri olabilir. Her zaman verici olabilecek misiniz?

  2. Politika
  Libnareal ya da muhafazakar? Toplum hakkındaki görüşleriniz ne kadar uyuşuyor? Politik hassasiyetiniz ilişkinizi ne kadar etkiliyor bir düşünün. Görüşleriniz ilişkinize yansıyorsa yeniden düşünün.

  3. Televizyon
  Sitcom ya da Haberler? Siz magazin programlarını izlemekten hoşlanıyorsunuz ancak partnerinizin bir entellektüel olduğunu farkeedebilirsiniz. Partnerinizin her gün dünyada oılup bitenleri izleyen biri olmasını mı yoksa dünya olaylarından kopuk biri olmasını mı istersiniz?

  4. Para
  Partneriniz buluştuğunuz zaman sizin için para harcıyor ya da sizden hesaba dahil olmanızı istiyor olabilir. Partnerinizin para konusunda cimri, eli açık ya da ortak olmasını mı istersiniz?

  5. Stres
  Rahat ya da sinirli. Sinirlendiği zaman ne yapıyor? İlişkinizde sorun olduğunda sizinle kavga mı ediyor yoksa sakin bir şekilde konuşarak anlaşmaya mı çalışıyor? İlişkinizde en ufak krizde kavgacı bir kişiliğe bürünüyorsa dikkat edin.

  6. Sohbet
  Sizin a da onun hakkında? Bir araya geldiğinde hep kendisini mi anlatıyor yoksa siziden mi bahsediyor? Dünyanın sadece kendisinin etrafında döndüğüne inanarak anlatmasına tahammül edebilecek misiniz?

  7. Hayvanlar
  Kurt ya da köpek? Siz korktuğunuz halde bunu görmezden gelip hayvan mı besliyor? Hatta ona sizden daha çok mu değer veriyor? Durup bir kez daha düşünün.

  8. İletişim
  Dinleyen ya da dinlemeyen? Onunla bir konuyu konuşurken sizin onun kuralları dışına çıktığınızı mı düşünüyor? Bunun üstesinden gelebilecek misiniz?

  9. Yabancılar
  Kibar ya da kaba? Size ve dışarıdaki insanlara nasıl davranacağı konusunda endişeleriniz var mı? Örneğin giyiminiz konusunda size nasıl davranır? Kısıtlamaları veya kuralları var mı?

  10. Öncelikleri
  Aile ya da iş? Partnerinizin önceliğinin hangisi olduğunu düşünüyorsunuz? Aile üyesinin hastalığı mı yoksa iş seyahati mi? Bu gibi tercihlerle yüzleştiğinizde seçiminiz ne oluyor? Siz ya da çocuklarınız hastayken, iş seyahati yüzünden bineceği uçağı önemsiyorsa yeniden düşünün.

  11. Görünüm
  Formda ya da şişman? Yemesine, egzersizine dikkat eder mi, kendine bakar mı? İleri de şiman ve özgüveni eksik biriyle mi olmak istersiniz?

  12. Güven
  Güçlü ya da zayıf? Ruhsal olarak nasıl olduğunu merak ediyorsanız onunla ilgili çoğu şeyi bilmelisiniz. Hayata dair bakışını, hayal kırıklıklarını ve kendine olan güvenini öğrenin. Ona ne kadar güveniyorsunuz ve o kendine ne kadar güveniyor?
   
 2. 16 Ekim 2008
  Konu Sahibi : anne-10
 3. KuKuRuZ

  KuKuRuZ Aktif Üye Üye

  Katılım:
  19 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  332
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  86
  Biz hiç benzemediğimiz için bitti gitti
   
 4. 16 Ekim 2008
  Konu Sahibi : anne-10
 5. selin34

  selin34 hüzün çiçeği:( Üye

  Katılım:
  27 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  281
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  bizde iki zıt kutubuz ama 9yıl olacak mayısta evliyiz hala............
   
 6. 16 Ekim 2008
  Konu Sahibi : anne-10
 7. lotus79

  lotus79 kuzucuklarıma kavustum:)) Üye

  Katılım:
  24 Nisan 2008
  Mesajlar:
  1.435
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  106
  bızım karekterlerımız farklıdır........belkı de bu yuzden cok asıgız:asigim:Şeniz