pasif agresif erkekler

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve bafi tarafından 23 Mart 2007 başlatılmıştır.

23 Mart 2007
    Konu Sahibi : bafi
  1. bafi

bafi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar, pasif agresif erkeklerle nasil basedilebilecegi konusunda bir fikri olan var mi? Benim kocam bu kategoriye giriyor da. Aslinda iyi anlasiyoruz, iyi huylu, ama benim hicbir seye karsi cikma hakkim yok. En ufak bir kizginlikta küsüp gidiyor. Ben de kus kalamadigim icin, hakli olsam bile caba harcamak bana kaliyor. Böylece herseye razi olmak zorunda kaliyorum. Hos, küs kalsam bile pek birsey farketmiyor, cünkü o daha uzun süre küs kalabiliyor her zaman. Ustelik bu davranisi ben göstersem dayanamacagini söyleyip duruyor. Sizin de böyle bir sorununuz var mi?

2. 23 Mart 2007
  3. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    valla ne desem boş evli arkadaşlar el uzatsın:sm_confused:
    benim erkek arkadaşımda çok agresif çok tartışırız ben küserim o arar ve özür diler
    gönlümü alır nasıl alıştırırsan öle gidiyo ne yazıkki taviz verme derim:1no2:

4. 23 Mart 2007
  5. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Agresifliğin pasifi yada aktivimi bilmiyorum ama benim nişanlımda bu kategoriye giriyor onunla konuşurken kimseyle konuşmadığım kadar dikkatli olmak zorunda kalıyorum çünkü aynen seninde bahsettiğin gibi küsme alınma huyu var bu konuyu birara çok kafaya taktım çünkü bende çok sakin biri sayılmam ama o benden dişli çıktı bu konuda o yüzden elimden geldiğince kırmamaya özen gösteriyorum tabiki bunu tek tarafın yapması yani tek taraflı fedakarlık hiç hoşuma gitmiyor ama ikimizi bir teraziye koyduğumda onun yaşantısındaki stresi gözönünde bulundurup benim biraz daha anlayışlı olmam gerektiği kanısına varıyorum.Sende aynı şeyi yaşıyormusun bilmiyorum ama benimkinin birde inatçılığı var keçi inadı bir tuttumu valla düzeltene kadar akla karayı seçiyorum.Napiyim seviyorum hatta aşığım ve gülü seven dikenine katlanır diyorum :asigim:

6. 23 Mart 2007
  7. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Bende cadalozluk yapıp lafımı hiç esirgemezdim inatla çan çan çan laf yetiştirirdim ama ne olduysa sonradan bir sakinleştimki sorma :sm_confused:

8. 23 Mart 2007
  9. tatlicadiarzu

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    aslında bende sakinim amaa:çok üzgünüm:
    mecburiyetten höött deyince ödüm atıyo konuşçaklarımı bile unutuyom çünkü:Roflol:

10. 23 Mart 2007
  11. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Bu durumda bizimkiler aktif agresif sınıfına giriyor :çok üzgünüm:

:1rolleyes: :Roflol:

12. 23 Mart 2007
  13. tatlicadiarzu

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    evet hayatım bizde bu diyardan gideceğimize
    bu develeri güdücez mecbur :Roflol:

14. 23 Mart 2007
  15. bafi

bafi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet, benim kocam da cok inatçı Mesurecim. Ben de o inat yaptıkca daha da sinirleniyorum. Böylece bagırıp cagıran deli kadın durumuna düşüyorum. Acaba bunların taktik mi uyguluyorlar?

16. 23 Mart 2007
  17. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Bana kalırsa onlarınki tamamen içgüdüsel yani o an içinden nasıl geliyorsa öyle davranıyorlar en azından benimki öyle ve dediğim gibi ben artık bağarmamaya başladım deli durumuna düşüp sinirlerimi daha çok bozmak istemediğim için.Sende bana kalırsa kendini boşuna harap etme ne gerek var?Sanki biz birşeyleri yüksek sesle anlattığımızda gerçekten anlıyorlar mı?

18. 23 Mart 2007
  19. bafi

bafi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet çok haklısın. Sonunda olan bana oluyor, bir de gidip barışmaya çalışıyorum.