Passaparola Star Tv

Konusu 'Yarışma Programları' forumundadır ve AzRASILAM tarafından 13 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : AzRASILAM
  1. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.285
    Ödül Puanları:
    238
    Türkiye'nin en çok sevilen kelime ve bilgi yarışması Passaparola, efsane sunucusu Metin Uca ile Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Star TV'de ekranlara geliyor. Yepyeni etaplarıyla eğlenirken öğrenilen ve kazanılan yarışma, renkli dansçılarıyla da yine gündemde olacak. Haftanın üç günü ekranlara gelecek olan Passaparola'da her yarışmacıya iki ünlü destek verecek.

Hızlı olanın kazandığı yarışma Passaparola'nın ilk bölüm konukları sevilen dizi Geniş Aile'nin neşeli oyuncularından, Ufuk Özkan, İlker Ayrık, Fırat Tanış ve Bihter Dinçel. Ufuk Özkan ile İlker Ayrık yarışmacı Zeynep'e destek olurken, Fırat Tanış ve Bihter Dinçel ise yarışmacı Şenay ile birlikte yarışıyorlar.

Passaparola'nın Cumartesi günkü konukları ise Star TV'nin sevilen aile dizisi Papatyam'ın oyuncularından Tarık Pabuçcuoğlu, Deniz Oral, Aslı Omağ, Ceren Erginsoy. Pazar günkü konukları ise Star TV'nin sevilen dizisi Cümbür Cemaat Aile'nin oyuncularından Gülden Avşaroğlu, Mahir İpek, Nihal Yalçın ve Altay Atalan.

2. 17 Mayıs 2010
  3. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.285
    Ödül Puanları:
    238
    geçende biraz baktım
    aslında eski tadında
    ama metin ucada yıllara karşı koyamamış
    bana epey bir yaşlanmış gözüktü gözüme

4. 3 Ağustos 2010
  5. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Bu yarısmayı Metın Uca dan baskası sunamaz,yönetemezz... Keyıf alrak ızledıgım yarısma programlarından bırı...Özellıkle 15 bölum yarısan bayan adını unuttum ama o mutevazılıgı,agırlılıgı ve kültürüyle benı baglamıstı resmen... onu eleyen kır saclı ahet bey ı ıse hııc ızlemedım,eledıgı ıcın onyargılıydım sanırım :))) Neysekı oda elenmıs... :)

6. 15 Ağustos 2010
  7. weyden

weyden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu yarışma metin ucayla özdeşleşti bence...çok severek eğlenerek keyif alarak izliyorum...

8. 10 Kasım 2010
  9. gokceb

gokceb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben bu yarısmaya basvurdum, çok severek izliyorum çünkü. mülakata cagırdılar. lagım kokuları arasında bir spor salonunda cekiliyormus, bir çocuk adımızı falan sordu kamera karsısında, sonra da seçilmediniz deme zahmetinde bile bulunmadılar. neye göre seçtikleri belli değil, inanın yarısmadan soğudum